دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 20 views
  • بدون نظر

دانلود بازی وارتالز Wartales برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

این بازی به پردازنده و سیستم عامل ۶۴ بیتی نیاز دارد

یک بازی زیبا که در سبک استراتژیک و ماجراجویی میباشد. این بازی در تاریخ ۱ دسمابر سال ۲۰۲۱ توسط شرکت Shiro Unlimited انتشار پیدا کرده است که توسعه دهنده هم توسط شرکت Shiro Games طراحی شده است. این بازی در ۷ زبان مختلف دنیا میباشد که از جمله میتوان گفت: انگلیسی, فرانسوی, المانی, اسپانیایی, لهستانی و… میباشد. که محبوبیت خاصی بین طرفداران این بازی وجود دارد.و بازی بصورت تک نفره میباشد. دانلود وارتالز میتوانید دریافت کنید.

بازی وارتالز

دانلود رایگان بازی وارتالز

وارتالز یک بازی جهانی میباشد که شما در ان گروهی از مزدوران را در جستجوی ثروت در سراسر جهان بزرگ قرن وسطایی رهبری می کنید. کل دنیا رو بررسی می کنید و همراهان خود را استخدام می کنید تا برای نبرد با دشمنان بپردازید جوایز جمع اوری کنید و راز مقبره با ستانی این بازی رو کشف کنید. شما با در داشتن منابع و ثروت باید مردان قدرتمندی رو تجهیز کنید و حملات پی تا پی انجام دهید تا برای رسیدن به راز و اسرار مقبره باستانی تلاش کنید.

دانلود بازی جدید وارتالز

۱۰۰ سال از موقعی که جهان توسط سقوط امپراتوری زمانی بزرگ ادوران به دست طاعون بی‌سابقه‌ای بود که مردم را فرا گرفت، می‌گذرد. در آشفتگی و بلاتکلیفی اورده بود، کار مزدور، راهزنی و دزدی در سرتاسر مملکت را گرفته بود، زمانی طولانی است که ناموس به فضیلتی تقریباً فراموش شده تبدیل شده است.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط