دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 22 views
  • بدون نظر

دانلود بازی پناه گرفته۲ برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

دانلود بازی پناه گرفته نسخه دوم

یک بازی بصورت مدیریتی در سبک شبیه سازی , استراتژیک میباشد. که توسط شرکت یونیوک طراحی شده است. این بازی در سال ۲۰۲۲ در ماه ۲۱ سپتامبر توسط ۱۷ تیم دیجیتال انتشار پیدا کرد و حق امتیاز قطعا برای ۱۷ تیم میباشد. این بازی بصورت رایگان عرضه شده است.این بازی یک بازی بصورت تک نفره است و شخصیت دوم وجود ندارد. که به ۸ زبان دنیا ترجمه و طراحی شده است. این زبان ها عبارتنداز: انگلیسی, فرانسوی, اسپانیا,ژاپن,المانی و… میباشد.

بازی پناه گرفته2

دانلود بازی جدید پناه گرفته ۲ با لینک مستقیم

یک بازی شبیه ساز مدیریتی بقا وحشیانه میباشد که در یک زمین پسا اخر الزمان رخ می دهد. مجموعه از بازماندگان خود را زنده نگه دارید. سر پناه خود را درست کنید و دنیای نابود شده را برای منابع هایی مختلف بررسی کنید. با بعضی از جناح هایی که در اطراف خود حضور دارند با انها دیدن میکنید سعی کنید روابط خوبی در میان انها بزارید. و تا میتوانید با انها تجارت کنید و یا انها را به زور وادار به تسلیم خود کنید.

دانلود بازی پناه گرفته ۲
این بازی که در برای اولین بار در ماه سپتامبر عرضه شد تعداد طرفداران بیبشماری رو جذب خود کرد. شما در این بازی باید یک رهبر برای خود ایجاد کنید. و جناح یا همان مذهب خودتون درس کنید. و در این زمان مشغول مدیریت منابع باشید. و با تهدیدات طبیعی و انسانی روبه رو شوید. همه چیز از گرسنگی و مسمویت شروع میشود و هم تر از انها حملات دشمن که می تواند کشنده باشد.
برای پیروزی در این بازی یک پایگاه مهم و محکم نیاز دارید تا اکتشافاتی را برای بررسی در زمین بایر وسیع ایجاد کنید. سعی کنید روابط دوستانه یا رقابت هایی تلخ با سایر اردوگاه هایی کنار خود ایجاد کنید.با سایر جناح ها متحد شوید و بر انها مسلط شوید. یا به طور خاص انها را با سلاح های موقت از بین ببرید.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط