دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 804 views
  • بدون نظر

دانلود پیام رسان المنت Element+win+mac نسخه ۱٫۱۱٫۰ برای کامپیوتر و سیستم عامل مک

دانلود المنت پیام رسان

یک پیام رسان بسیار قوی و مناسب برای همه میباشد. انهایی که همیشه در امنیت فضایی مجازی بیشتر اهمیت میدهند. میتوانند از این پیام رسان برای استفاده از تماس با دوستان و اشنایان خود استفاده کنند. المنت یک پیام رسان با قابلیت برتر و امن تر نسبت به پیام رسان هایی دیگر میباشد. این پیام رسان از طریق شبکه جهانی ماتریکس که با رمزگذاری انتها به انتها محافظت میشود.شما میتوانید نسخه مک و ویندوز این پیام رسان رو دریافت کنید.

پیام رسان المنت

دانلود پیام رسان المنت برای کامپیوتر

المنت یک پیام رسان جهانی است. جهانی ینی برای کل مردم جهان میباشد. که یک پیام رسان امن برای دوستان و اشنایان شما میباشد.شما استفاده از این پیام رسان و مکالمه هایی خود بصورت خصوصی در پایگاه داده این نرم افزار امن خواهد ماند. هیچکس نمیتواند به داده هایی شما دسترسی پیدا کند. در کشور هایی مختلف جهان این نرم افزار مخصوص در اداره ها و یا سازمان ها استفاده میکنند.

محیط ساده نرم افزار  المنت

برنامه پیام رسان  یک محیط مناسب و ساده برای کاربران خود محیا کرده است که استفاده از ان لذت بخش میباشد.طراحی این نرم افزار بسیار گرافیک دار , سبک, قدرتمند, انعطاف پذیر میباشد. شما فقط کافی است یکبار از این برنامه استفاده کنید تا برای همیشه این نرم افزار رو داشته باشید شما میتوانید برای دانلود بیشتر  به سایت المنت مراجعه کنید

دانلود پیام رسان المنت برای ویندوز و سیستم عامل مک
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط