دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 5 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات R-Studio نسخه نه با لینک رایگان و مستقیم

یک نرم افزار مشابه به نرم افزار هایی که توانایی بازیابی اطلاعات از دست رفته میباشد. این نرم افزار میتواند به طور کامل اطلاعات از دست رفته شما رو در عرض چند دقیقه برای شما برگرداند. گاهی وقتا این اتفاق برای شما افتاده شده باشد که یک فایل مهم و ضروری در سیستم عامل خود وجود داشته و شما نیاز اساسی بر اون دارید.

حال یک اتفاق عجیب یا یک ویروس الوده یا قرار گرفتن سیستم عامل شما توسط شخص دیگری این فایل مهم حذف می شود. شما میتوانید بلا استفاده از نرم افزار قدرتمند فایل خود را دوباره برگردانید. این نرم افزار بهرگیری از آخرین متد ها و تکنولوژی بازگردانی اطلاعات ابزاری قدرتمند جهت برگرداندن اطلاعات می باشد.

نرم افزار بازیابی اطلاعات R-Studio

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات R-Studio

این نرم افزار که محیط برنامه شبیه ویندوز اکسپلور میباشد این نرم افزار می تواند علاوه بر بازگرداندن فایل اطلاعاتی از دست رفته سیستم عامل میتواند اطلاعات در شبکه تحت ویندوز , مک و حتی لینوکس رو هم برای شما بازیابی انجام دهد. پس مسلما یک نرم افزار بهتر و فوق العاده میباشد. شما داخل این برنامه میتوانید محتوای فایل ها یا حافظه و ویرایش حرفه ان توسط ویرایشگر را ببینید. و توانایی گرفتن فایل تصاویر از هارد یا پارتیشن ها دارا میباشد.

دانلود رایگان نرم افزار بازیابی اطلاعات R-Studio

این نرم افزار میتواند گفت یکی از بهترین و جامع ترین نرم افزار برای بازیابی اطلاعات میباشد. این نرم افزار پشتیبانی از فرمت هایی FAT12, FAT16, FAT32,NTFS, NTFS5 و… میباشد.

از ویژگی هایی این نرم افزار میتوان گفت توانایی فایل هایی بازیابی  که در اثر عمل اف دیسک و یا دیگر ابزار پارتیشن بندی از بین رفته شده اند رو میتواند به راحتی بازیابی کند. این نرم افزار قابلیت مهم تری دارد که میتواند اطلاعات از دست رفته شما در اثر ویروس ها یا فایل الوده سیستم شما از بین رفته اند رو به راحتی بازگرداند.توانایی نصب در سیستم عامل Windows 9x, ME, NT, 2000, XP, 2003 Server, Vista میباشد. برای خرید نسخه اصلی نرم افزار به سایت R-Studio مراجعه کنید

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات R-Studio برای ویندوز و سیستم عامل مک
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط