دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار فایل منیجر دو پنلهExplorer Commander با لینک رایگان و مستقیم

دانلود نرم افزار فایل منیجر دو پنله

یک ابزار بسیار مناسب برای فایل منیجر جدید و جایگزین کردن برای ویندوز اکسپلور می باشد. که شما میتوانید با ان بسیار از امکانات خود در برنامه مدیریت فایل ویندو داشته باشید. این نرم افزار پر طرفدار ترین برای کار بارن در حین مدیریت فایل ها میباشد و امکان استفاده از نمایی دو پنله دارا میباشد. به کمک این نرم افزار شما میتوانید تا محتوای دو دایرکتوری مختلف را به طور همرمان در کنار هم ببینید. و تغییرات خاصی دلخواه خود را بر هر کدام که از انها به نمایش در اوردید . این قابلیت به طور پیش فرض در ویندوز اکسپلور وجود ندارد و شما از این برنامه برای ان میتوانید استفاده کنید.

نرم افزار فایل منیجر دو پنله

 نرم افزار رایگان فایل منیجر دو پنله

این نرم افزار بصورت رایگان و نسخه اخر ان ۱٫۱٫۰٫۱۴ برای شما به اشتراک داده می شود. شما میتوانید نمای دو پنله در ویندوز اکسپلور داشته و از تجربه این امکان در حین مدیریت فایل ها نهایت استفاده ببرید. این برنامه میتواند پوسته حرفه ای از مدیریت فایل را به ویندوز اکسپلور شما ارائه کند. که در کنار این ویژگی جدید کلیه امکانات قبلی ویندوز اکسپلور نیز برای شما ارسال خواهد شد.

ویژگی نرم افزار فایل منیجر دو پنله

این نرم افزار قابلیت هایی بخصوصی دارد که میتوان از جمله گفت دارا بودن نمای دو پنله برای مدیریت فایل منیجر میباشد. یعنتی برای فایل اکسپلور شما دارایی نمای دو پنله میباشد. و امکان تعیین موقعیت قرار گیری پنل ها ها میتواند از ویژگی ها خوب این نرم افزار باشد. امکان کار با فایل ها در نمای افقی و عمودی فایل منیجر باشد. و عدم نیاز به نصب و امکان اجرا در انواع سیستم ها میباشد. این نرم افزار دارایی رابط گرافیکی ساده و کاربر پسند با کاربر دارد.

دانلود نرم افزار فایل منیجر دو پنله برای ویندوز
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط