دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 40 views
  • بدون نظر

دانلودنسخه بتا موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox 103 Beta 9 با لینک رایگان و مستقیم

یکی از محبوب ترین و بهترین مرورگر هایی است که میتواند هر کاربری روش حساب باز کرد. مرورگری که تقریبا ۵۴ درصد جهان از این مرورگر معروف استفاده میکنند.شرکت موزیلا بعد از ماه ها توانسته نسخه نهم بتا مرورگر موزیلا را انتشار کند. شاید بعضی از کاربران از این نسخه جدید اطلاع نداشته باشند.

اما هر اپدیت این مرورگر تغییرات امنیتی و سرعتی رو در داخلش لحاظ قرار میدهند. نسخه سیستم عامل مک هم اضافه شده است

نسخه نهم بتا موزیلا فایر فاکس

دانلود نسخه نهم بتا موزیلا فایر فاکس

این مرورگر تقریبا در ساعت ۱۲ شب توسط سایت موزیلا در تاریخ ۱۲ جولای ۲۰۲۲ نسخه نهم بتا موزیلا رو برای کاربران به اشتراک گذاشت. شاید کمتر کسی باور میکرد که این نسخه نهم بتا توانسته باشه مشکلات اخیر رو برایشون حل کند. شما کاربران عزیز میتوانید این نسخه رو در سیستم عامل ۳۲ و ۶۴ بیتی نصب و راه اندازی کنید.

پس از انتشار این نسخه موزیلا سریعا در سایت فایر فاکس قرار گرفت. توسعه دهندگان این مرورگر گفته اند. سرعت و امنیت و ما حیطه کار خود قرار دادیم.

تغییرات اصلی نسخه نهم بتا موزیلا فایر فاکس

از قابلیت هایی جدید این مرورگر میتوان اشاره کرد که اضافه شدن فرمت  بر روی این مرورگر میباشد. یعنی بر اساس کدک ویدیویی مدرن و رایگان این فرمت نیز پشتیبانی می شود. که میتوانید در سایت هایی مختلف که تماشایی فیلم با فرمت AVIF میباشید به راحتی تماشا کنید. نسخه نهم بتا موزیلا فایر فاکس بصورت رایگان دریافت کنید

پشتیبانی از فرمت XFA در پی دی اف فایر فاکس که کاربران با استفاده از این فرمت به مقاله های که در فرمت زیر میباشند به راحتی میتوانند بارگزاری کنند. و قابلیت دیگر پشتیبانی از ICC v4 برای نسخه مک میباشد. مرورگر موزیلا فایر فاکس هم چنان با یک اپدیت جدید همه رو شگفت زده کرد.

دانلود نسخه نهم بتا موزیلا فایر فاکس برای ویندوز و سیستم عامل مک

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط