دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 14 views
  • بدون نظر

دانلود رایگان بازی فوتبال سرگرمی کننده واقعی برای کامپوتر با لینک رایگان و مستقیم

انچه که شما دنبال یک بازی فوتبال بودید برای شما به ارمغان اوردیم. بازی فوتبال سرگرمی کننده میتواند هیجان و جذابیت هایی بیشتری به دنبال بیاورد. این بازی در سبک ورزشی, شبیه سازی میباشد. شاید شما با تصویر کارتونی زیر ببینید. ولی این شما را قول نزند این بازی یک بازی است که تمام تکنیک هایی جدید و پاس دادن و دریب چند نفره میتواند همراه داشته باشد. این بازی پشتیبانی جزئی از کنترلر هم دارا میباشد.

بازی فوتبال سرگرمی کننده واقعی

این بازی توسط شرکت KW-SFF توسعه و طراحی شده است. با استفاده از این بازی میتوانید ساعت ها با رایانه یا از طریق دو نفره با دوستان خود که در کنار شما هستند بازی کنید. بازی بسیار فوق العاده زیبا با گرافیک کارتونی برای شما است. این بازی در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۲ انتشار شد که توسط خود کمپانی در سایت فوتبال سرگرمی برای شما به اشتراک گذاشته شد.بازی فوتبال سرگرمی کننده را میتوانید از طریق انلاین یا افلاین به راحتی با دوستان خود بازی کنید.

دانلود رایگان بازی سرگرم کننده فوتبال

ایا واقعا اماده هستید با یک بازی فوتبال کارتونی جذاب بازی کنید تا چیز تازه ای در سبک بازی هایی ویدیویی تجربه کنید. اجازه ندید در این بازی به طور واقعیانه شخصیت هایی واقع گرایانه, لگد زدن و حرکات فیزیکی را میتوانید به وضح ببینید و از این بازی شگفت زده بشوید.

بازی فوتبال کارتونی

شما در این بازی میتوانید بازی دوستانه انجام دهید یا میتوانید در لیگ با هوش مصنوعی همون رایانه بازی کنید. سکه هایی خودتون جمع کنید و از سکه ها شخصیت فوتبالیست جدیدی به تی خود اضافه کنید. با سکه ها میتوانید لباس هایی جدید بخرید قفل بعضی از استادیوم ها رو باز کنید و دارایی یک تیم بسیار قوی بسازید.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط