دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 158 views
  • بدون نظر

دانلود مرورگر گوگل کروم نسخه بتا ۱۰۴٫۰٫۵۱۱۲٫۴۸ با لینک رایگان و مستقیم

یک مرورگری که در دنیا میتوان حرف اول برای گفتن دارد. این مرورگر دارایی اخرین متد کد نویسی شده توسط کمپانی بزرگ گوگل میباشد. این مرورگر که از سال ۱۹۹۹ نخستین ورژن خودشو بیرون داد. این مرورگر علاوه ب سرعت بالایی مرورگر دارای ویژگی هایی مهم نرم افزاری دارد که از جمله میتوان گفت امنیت فوق العاده بالا برای مرورگر گوگل کروم میباشد. برای دانلود و نصب رایگان میتوانید نسخه بتا ۱۰۴ رو دریافت کنید.

مرورگر گوگل کروم نسخه بتا

دانلود نرم افزار گوگل کروم نسخه بتا

در نسخه بتا این مرورگر ویژگی هایی همچون بارگزاری سایت ها و صفحه هات وب با بالاترین سرعت کیفیت ممکن انجام میگیرد. مرورگر گوگل کروم ادعا دارد که سرعت و امنیت دو حیطه بزرگ کار مرورگر گوگل کروم میباشد که میتواند این مرورگر محافظت از پسورد ها و رمز هایی عبور خصوصی و امنیتی میباشد. ینی از رمز هایی که داخل وب سایت ها استفاده میکنید برای ثبت نام به خوبی محافظت می کند. این نسخه یک نسخه امنیت نیز گفته میشود.

این مرورگر با توجه به داشتن امکانات بالا میتواند جلوگیری از خطرات احتمالی spy-ware ها و سرعت بسیار بالا برگزاری صفحات و امنیت بالا در هنگام وبگردی در محیط نا امن اینترنت نیز میتواند ویژگی هایی مهم این نرم افزار فوق العاده باشد. و مهم ترین و جالب ترین قابلیت دارایی یک محیط کاربری اسان و جذاب برای کاربران میباشد. کاربران میتوانند از این مرورگر به راحتی استفاده کنند.

دانلودمرورگر گوگل کروم نسخه بتا برای سیستم عامل ویندوز ,مک و اندروید
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط