دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 14 views
  • بدون نظر

نرم افزار حذف کامل برنامه ها۱٫۴٫۱۰٫۱۵۵ GeekUninstaller با لینک مستقیم و رایگان از سافت دانلود۹۸

یک نرم افزار کاربردی است که با استفاده از این برنامه شما میتوانید در سیستم رایانه خود هر برنامه که دلتان خواست رو جستجو کنید و ان را پیدا کنید. و سپس با پیدا کردن این نرم افزار ان را بطور کامل حذف کنید. این برنامه این امکان به شما می دهد که با حذف این برنامه یا نرم افزار یا حتی بازی هایی کامپیوتری نیز به راحتی بدون داشتن هیچ فایل باقی مانده ای ان را حذف کنید. این نسخه از نرم افزار دارایی قابلیت هایی بسیار خوبی میباشد که در ادامه مطالب برای شما خواهیم گفت.

نرم افزار حذف کامل برنامه ها

دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها

این نرم افزار شما بعد از پاک کردن برنامه یا بازی برای شما یک اسکن دقیق انجام می دهد. و تمام باقیمانده فایل هایی که بعد از پاک شده اند در کامپیوتر شما می ماند انها را به طور خودکار حذف می کند. و هیچ فایلی در کامپیوتر شما نمی ماند. این برنامه دارایی محیط ساده و رابط بالا با کاربر دارد. که محیط اسان و راحت برای استفاده شما قرار داده شده است. شما با نصب این نرم افزار دیگه نگران فایل باقی مانده هایی یک نرم افزار یا بازی باشید. این برنامه را میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید.

نرم افزار حذف کامل برنامه ها

شما با نصب رایگان این نرم افزار میتوانید رایانه شخصی خودتون تمیز نگهداری کنید.این برنامه قابلیت حذف نصب فروشگاه هایی ویندوز رو دارا است در ویندوز هایی ۷/۸/۱۰/۱۱ میباشد. از قابلیت این برنامه میتوان گفت داشتن حالت Force Remove سمج ترین و شکسته ترین برنامه ها را پاک می کند. و دارایی تمام برنامه هایی را که بر روی رایانه شما نصب می باشد به همراه سابز و زمان نصبشان اسکن و لیست بندی می کند.

دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها با GeekUninstaller ویندوز و سیستم عامل مک

دانلود نرم افزار GeekUninstaller لینک مستقیم با حجم ۳ MB)

برای دانلود و اپدیت اخرین نسخه میتوانید به سایت GeekUninstaller مراجعه کنید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط