دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 84 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار واین ۷٫۱۳ Wine برای لینوکس با لینک مستقیم و رایگان در سایت سافت دانلود ۹۸

یکی دیگه از نرم افزار هایی کاربردی و مفید برای سیستم عامل لینوکس می باشد. کارایی این نرم افزار خیلی بالاس و همانطور که می دانید نرم افزار واین یکی از تبدیل کننده نرم افزار ویندوز به سیستم لینوکس می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار در سیستم عامل لینوکس می توانید به راحتی هر نرم افزار یا برنامه ویندوز که دلتان بخواهد بر روی سیستم عامل لینوکس با استفاده از نرم افزار واین نصب و راه اندازی کنید.

نرم افزار واین

دانلود برنامه واین با لینک مستقیم

این نرم افزار یک نرم افزار بصورت رایگان است  که به کاربران لینوکس, مک, فری بی اس دی و سولاریس امکان می دهدتا برنامه هایی ویندوز را بدون کپی در ویندوز ماکروسافت اجرا کنند.این نرم افزار یک لایه سازگاری است که قادر به اجرای برنامه هایی ویندوز بر روی چندین سیستم عامل مانند مک, لینوکس, بی اس دی است. نرم افزار واین به جای شبیه سازی منطق داخلی ویندوز مانند یک ماشین مجازی یا شبیه سازی, فراخوان هایی ویندوز را به تماس posix در حین پرواز ترجمه می کند.

این برنامه به ویندوز مایکروسافت نیاز ندارد. از آنجایی که این یک اجرای جایگزین کاملا رایگان برای Windows API است که شامل ۱۰۰٪ کد غیر مایکروسافتی است، اما Wine می‌تواند به صورت اختیاری از DLL‌های بومی ویندوز در صورت در دسترس بودن استفاده کند.

دانلود نرم افزار واین Wine برای سیستم عامل لینوکس

دانلود نرم افزار واین لینک مستقیم با حجم۴۴ MB)

برای دانلود و اپدیت اخرین نسخه میتوانید به سایت Wine مراجعه کنید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط