دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 24 views
  • بدون نظر

دانلود بازی سایه های وست وود westwood-shadow برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

یک بازی که در سبک اکشن,ماجراجویی,ترسناک مستقل میباشد. این بازی توسط کمپانی RedSoup Studio طراحی شده هست و در تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۲۲ توسط خود کمپانی انتشار شد. این بازی یک بازی تک نفره و اول شخص میباشد.که دارایی پشتیبانی جزئی از کنترلر ها هم دارا میباشد.این بازی در زبان انگلیسی ساخته شده است. همینک میتوانید ان را بصورت رایگان دریافت کنید.

بازی سایه های وست وود

دانلود رایگان بازی سایه های وست وود

در داستان این بازی یک کارگه پلیس به جایی که تعلق دارد باز می گردد. جایی که باید با گذشته اش و پرونده هایی که هنوز حل نشده و در سایه پنهان است مقابله کند. پیتر بنت را از طریق یک بازی ترسناک اول شخص و با حل پازل و معما ها دنبال می کنید. و فضای معمایی و سنگین در سایه وست وود را اختراع می کنید.

در دهه سال ۱۹۴۰، وست وود یک دهکده کوچک و بالای تپه ها قرار داشت. در طلوع دهه نود، این شهر یک شهر کارخانه بود. با ورود شرکت داروسازی آلگرا، تقریباً همه جمعیت این منطقه تحت کار کردن در این شرکت قرار گرفتند. شاخه وست وود آن همه چیز از مسکن گرفته تا بی حس کننده میساختند.


پیتر بنت همیشه نسبت به غول شرکتی نظر خوبی نداشت. این یک هیولای ماشینی بود که روح دهکده قدیمی و مهمتر از آن شادی خانواده اش را از بین برد. تنها به کوچکترین اشاره ای میخواست تا او را به حقیقت برگرداند – که در زیر لایه های وعده ها و پیشرفت آلگرا نابود شده بود،

چیزی واقعاً ترسناکی و وحشت در کمین بود. حقیقت اغلب طعمه سختی است، اما او کارآگاه بود و می دانست چیکار کنه اونو شکار کند. در برابر شیطان اصلا سکوت نمی کرد. او حقیقت را با لگد و فریاد آشکار می ساخت، حتی اگر به این معنی بود که عقلش را از بین رفته بود.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط