دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 2 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار کپی سریع و اسان با۵٫۲٫۲٫۴۱ CLICK DVD Copy با لینک رایگان ومستقیم

این نسخه یک نسخه پرو از نرم افزاری زیبا کپی است شما در این نرم افزار با امکانات جدید اشنا خواهید شد. این نرم افزار میتواند دی و دی هایی بلوری را بدون افت کیفیت و مشکل سازی کپی کند.با این نرم افزار دیگه خیال شما از بابت اشکال در عملیات کپی و ارور دادن راحت میشود.این برنامه دارایی محیط ساده و راحت است. این نرم افزار یک نرم افزار خانگی هم حساب میشود.

نرم افزار کپی سریع و اسان

در این نرم افزار شما از تکنولوژی cprx  جهت انجام موفقیت امیز عملیات کپی از اخرین فیلم های دی و دی تولیده شده استفاده میکنید.شما با قابلیت هایی این نرم افزار میتوانید به اسانی قادر به انتخاب فشرده سازی و انتخاب بخش هایی که مایل به گرفتن انها هستید بکار میرود.امروز بعضی از فیلم یا سریال ها دی ودی طوری طراحی میشوند که امکان گرفتن کپی از انها بسیار مشکل و حتی امکان پذیر نیست. اما با نرم افزار ۱CLICK DVD Copy این کارو برای شما خیلی اسان کرده است.

این نرم افزار عمانطور که در بالا گفته شد از تکنولوژی cprx  که یکی از بهترین قابلیت برای عملیات کپی می باشد.که دارایی کلید از پیش تنظیم شده برای هر یک از گونه کپی ها میباشد. این برنامه قابلیت پیش نمایش فیلم ها و تنظیمات دیگر رو دارا می باشد.که قابلیت انتخاب مشاهده پیش نمایش منو ها و فیلم ها در هنگام اجرایی عملیات کپی برداری می باشد و امکانات جالب دیگری نیزد دارد. برای دانلود راحت و اسان میتوانید این نرم افزار پر کاربرد رو از سایت سافت دانلود۹۸ دریافت کنید.نرم افزار کپی سریع و اسان برای خرید نسخه اصلی برنامه میتوانید وارد سایت شوید

دانلودنرم افزار کپی سریع و اسان سیستم عامل ویندوز
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط