دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 10 views
  • بدون نظر

دانلود پیام رسان پال تاک ۱٫۲۵٫۰ Paltalkبا لینک رایگان و لینک مستقیم

یک نرم افزار پیام رسان جهانی است. شما در این پیام رسان میتوانید یک یا چند چت گروهی بین دوستان و غریبه ها داشته باشید. در این مسنجر میتوانید بروز ترین ویدیو هایی دنیا موسیقی و هر چیزی که دلتان بخواهد در ان قرار داده شده است. با استفاده از این مسنجر با نفرات غریبه در مورد موضوع هایی خاص صحبت کنید. به دوستی خود تدوام ببخشید. چت گروهی تال تاک جزو بهترین پیام رسان هایی جهانی محسوب میشود و روزانه بیش از یک میلیون نفر از این پیام رسان فعالیت دارند.

دانلود پیام رسان پال تاک

دانلود پیام رسان پال تاک

پیام رسان پال تاک از بهترین متد برنامه نویسی توسط شرکت هایی بزرگ امریکایی نوشته شده است. امنیت در این پیام رسان حرف اول رو میزند. شما میتوانید با نصب این پیام رسان دوستایی جدید پیدا کنید با انها در مورد موضوعات مختلف تبادل اطلاعات کنید. این پیام رسان رو به دوستان خود اطلاع دهید تا انها هم بتوانند وارد این پیام رسان بشوند.

پیام رسان پال تاک با لینک مستقیم

دانلود پیام رسان پال تاک در این نرم افزار پیام رسان پال تاک میتوانید در عرض چند ثانیه با افراد جدید در سراسر جهان گپ صوتی و تصویری داشته باشید. و بیش از ۵۰۰۰ اتاق زنده انتخاب کنید و در ان به گفتگو بپیوندید. شما علاوه بر چت صو.تی و تصویری در این پیام رسان میتوانید به دوستایی مجازی خود هدیه هایی مختلف ارسال کنید. این برنامه به تازگی برای کاربران مک هم طراحی شده است. برای نسخه هایی ای پد و ایفون نیز انتشار شده است.

 

( به دلیل داشتن محتوای نا مناسب داخل این پیام رسان لینک دانلود حذف گردید)

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط