دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 7 views
  • بدون نظر

ضد افزار امنیتی Watchdog Anti-Malware 4.1.422.0 با لینک رایگان و مستقیم

ضد افزار امنیتی Watchdog Anti-Malware

یک نرم افزار یا همان بگیم ضد افزار امنیتی برای شما است. شما در این ضد افزار امنیتی کامل را احساس می کنید. اولین ارائه دهنده ضد افزار توسط کمپانی بزرگ Watchdog میباشد شما با نصب این نرم افزار امنیتی خیال خودتون تا حدی از بابت امنیت کامپیوتر راحت کنید. و همیشه این نرم افزار برای شما کار خواهد کرد. نرم افزار با سرعت هوش مصنوعی بالا در اختیار شما است.

ضد افزار امنیتی Watchdog Anti-Malware

دانلود ضد افزار امنیتی Watchdog

این برنامه امنیتی قادر است اسکن فوری و اسان در کامپیوتر شما داشته باشد. و فایل هایی الوده رو پیدا کرده و انها را نابود کند. این فایل هایی الوده باعث میشوند کندی سرعت کامپیوتر شما تا حد الامکان افزایش یابد. این نرم افزار نسخه ازمایشی رو داده بیرون ولی باید برای داشتن نسخه اورجینال و پولی از سایت زیر دیدن فرمایید.

تا بتوانید نسخه اصلی این نرم افزار رو تهیه کنید.

مزایا هایی داشتن ضد افزار امنیتی Watchdog

این ضد افزار مجموعه ای بسیار بهینه از سرور ها که از چندین موتور ضد ویروس را با اخرین بروز رسانی اجرا می کند. این به شما این قدرت رو می دهد تا بتوانید قدرت اسکن چند موتوره را بدون هیچ جنبه ای منفی مانند تخلیه منابع سیستم یا تضاد بین برنامه ها می دهد.

این نرم افزار بسیار بهینه و سبک است. برخی کارشناسان  نرم افزار آن را به گونه ای طراحی کردند که بدون نیاز به تنظیمات گیج کنندهبه راحتی کار کند. به راحتی یک اسکن را شروع کنید و چند دقیقه منتظر بمانید تا کامپیوتر شما را جستجو کند و تهدیدات را نابود کند.

دانلودضد افزار امنیتی Watchdog Anti-Malware سیستم عامل ویندوز

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط