دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 26 views
  • بدون نظر

دانلود بازی اوزاکا کانجو Kanjozoku برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

بازی اوزاکا کانجو یکی از محبوب ترین و زیبا ترین بازی هایی سال ۲۰۲۲ برای کشور ژاپن میباشد. این بازی در سبک ورزشی, مستقل میباشد. و توسط شرکت اوزکا کانجو توسعه و طراحی شده است. انتشار این بازی هم توسط خود این شرکت انجام گرفته شد.

این بازی محبوب برای کسنی که عاشق رانندگی و ماشین بازی هستن که دارایی پشتیبانی کامل از کنترلر هم دارا میباشد. با تنظیم دسته بازی میتوانید از کیفیت و سرعت نهایت استفاده و لذت رو ببرید. این بازی در ۱۶ جولای ۲۰۲۲ انتشار شد. به ما بصورت رایگان و لینک مستقیم برای شما به اشتراک گذاشتیم.

دانلود بازی اوزاکا کانجو

این بازی که مسابقات غیر قانونی دهه ۹۰ اوزاکا کانجو اجرا میشود. بیش از ۲۰ ماشین مختلف در این بازی وجود دارد با قدرت هایی مختلف که شما را در یک مسابقه دهنده خیابانی در اتوبان هایی شلوغ ژاپن اشنا میسازد. این بازی دارایی محیط گرافیک بسیار بالا مناظر هایی دیدنی داخل بازی جذابیت این بازی رو دو چندان کرده است.

دانلود بازی اوزاکا کانجو

در این بازی شم ابتدا با یک خودرویی که قدرت موتور برخوردار هستید. با بردن مسابقات میتوانید قفل ماشین هایی جدید رو برای خودتون باز کنید. شما قبل از هر مسابقه باید موتور خود را تنظیم کرده و سوخت , مکش, اکزوز و توربوشارژ داخلی رو به دقت بررسی کرده و وارد یک مسابقه هیجان انگیز باشید.

در این بازی به سایر  تنظیمات ماشین از جمله: تنظیم بدنه, سپر, هود, گلگیر,چراغه و  سیستم هایی تعلیق, هود , گلگیر, رینگ ها لاستیک به همه موارد ماشین باید رسیدگی کنید. شما علاوه بر مسابقات ماشین شاید تعقیب و گریز پلیس باشید پس مواضب باشید همیشه در رانندگی مهارت بالایی داشته باشید.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط