دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 8 views
  • بدون نظر

دانلود مرورگر اینترنتی ۷۶٫۴٫۶ K-Meleon با لینک رایگان و مستقیم

یم مرورگر بسیار با حجم کم و سبک میباشد. این مرورگر قدرت گرقته شده از فایر فاکس و سی مانکن میباشد. که دارایی محیط بسیار جذاب و کاربر پسند می باشد. کار با این مرورگر بسیار ساده است. چرا که این مرورگر دارایی سرعت فوق العاده بالایی دارد. معمولا این مرورگر برای سیستم هایی قدیمی نصب میکنند. که در هنگام وب گردی به راحتی هر سایتی که بخواهند بروند.

مرورگر اینترنتی K-Meleon

دانلود رایگان مرورگر اینترنتی K-Meleon

یک مرورگر مناسب و عالی که بصورت رایگان و متن باز برای سیستم عامل ویندوز ارائه می شود. این مرورگر نسبت به مرورگر هایی دیگر درایی قابلیت هایی خوبی دارد که از جمله میتوان گفت فراهم‌سازی امکان دسترسی سریع به انواع صفحات اینترنت با امنیت بسیار بالا برای شما محیا می سازد. شما با این مرورگر باید خیال خودتون راحت باشد که استفاده از تبلیغات هایی مزاحم برای شما غیر فعال خواهد شد.

این مرور میتواند کوکی شما را مخفی کرده و جاو اسکریپ و یا پاپ هایی مزاحم اینترنتی را از بین ببرد و شما به راحتی در مرورگر به صفحات دلخواه خود گشت و گذار بزنید. این مرورگر دارایی پشتیبانی از SSL/TLS دارا میباشد. SSL/TLS  یک پروتکل امنیتی است که برای سایت هایی که از SSL/TLS استفاده کنند دارایی امنیت بالایی میباشند.

شما میتوانید ترم افزار K-Meleon را بصورت رایگان دریافت کنید. برای دریافت جدید ترین خبر ها به سایت  کی میلیونK-Meleon مراجعه کنید

دانلود مرورگر اینترنتی K-Meleon برای سیستم عامل ویندوز

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط