دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 257 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزاز ماکرو سافت تیمز ۱٫۵٫۰۰٫۱۷۲۶۱ Microsoft Teams با لینک رایگان و مستقیم

یک برنامه پلتفرم جدید است از طرف شرکت ماکروسافت بصورت رایگان ارائه می شود. کمپانی ماکرو سافت با هدف بهبود و تعامل , مشارکت و همکاری اعضای یک سازمان و یا تیم توسعه داده می شود. امروزه با گذشت زمان شرکت ماکرو سافت توانایی نرم فزار هایی بسیار کاربردی رو توسعه و طراحی می کند. که کاربران بتوانند بصورت دور کاری و یا روانه بازار شده است.

نرم افزاز ماکرو سافت تیمز

دانلود نرم افزار ماکروسافت تیمز

این نرم افزار در شرایط کنونی با توجه به اینکه شرکت ها و موسسات به صورت دور کاری به کار خود ادامه می دهند. استفاده از چنین برنامه میتواند کمک شایانی در بهبود روند فعالیت ها , تعامل و همکاری اعضا سازمان با یکدیگر باشد. شما نرم افزار ماکرو سافت تیمز رو میتوانید بصورت رایگان از سافت دانلود دریافت کنید.شرکت ماکرو سافت از وقتی این ابزار به اشتراک گذاشته رقیبی جدی برای برنامه هاییهمچون اسلک  و بقیه نرم افزار به حساب میاد.

نرم افزار ماکرو سافت تیمز دارایی امکانات بهتر در زمینه ارتباط مکالمات صوتی و تصویری می باشد. و امکان برقراری تماس خصوصی و یا گروهی برای همکاران خود محیا می سازد. این برنامه دارایی ۱۰ گیگ فضای رایگان برای کل اعضای گروه و ۲ گیگ بایت برای هر عضو گروه بصورت رایگان ارائه می شود. شما در این نرم فزار می توانید ساخت و مدیریت اسناد افیس و به اشتراک گذاری انها با سایر اعضا بصورت بلا درنگ انجام دهید.

یکپارچگی با صد ها اپلکشین کسب و کار مختلف نظیر  محصولات ادوبی و … میباشداما قابلیت دیگر این نرم افزار میتوان گفت امکان بر قراری ارتباط با کلیه اعضای درون و بیرون سازمانی بر اثر اینترنت میباشد که معمولا برای شرکت ها یا سازمان مناسب میباشد. برای دریافت اخبار از این نرم افزار تیمز ماکروسافت به سایت مراجعه کنید

دانلودنرم افزاز ماکرو سافت تیمز برای سیستم عامل ویندوز ۱۰
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط