دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 75 views
  • بدون نظر

دانلود بازی شبیه سازی دزدی برای کامپیوتر  که به پردازنده ۶۴ بیتی نیاز دارد

یک بازی بسیار زیبا و تک نفره است. این بازی که در سبک اکشن, ماجراجویی, مستقل میباشد. بازی بسیار جذاب که میتواند یرای شما این بازی خاطره ساز شود.این بازی توسط شرکت Noble Muffins توسعه و طراحی شده است. اما توسط شرکت PlayWay SA ، Console Labs SA انتشار پیدا کرده است. این بازی در تاریخ ۹ نوامبر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد و قیمت این بازی رو ۷۹ دلار اعلام کرده اند.

دانلود بازی شبیه سازی دزدی در  ۱۴ زبان مختلف دنیا رو پشتیبانی می کند. که از جمله این زبان ها, انگلیسی, المانی, فرانسوی و… میباشد. این بازی رو میتوانید با استفاده از ماوس و کیبرد رایانه خود به خوبی بازی کنید. بازی که تویی سراسر دنیا طرفداران خاصی به خود جذب کرده است. این بازی میتواند برای شما بسیار جذاب باشد چون موضوع این بازی شبیه سازی دزدی است. شما در منزل هایی مختلف رو بررسی قرار میدهید و از انها اجناس گران قیمت رو میدزدید.این بازی رایگان میتوانید بصورت رایگان با لینک کمکی دریافت کنید.

دانلود بازی شبیه سازی دزدی

بازی که تبدیل شدن به بهترین دزد میباشد که با جمع اوری اطلاعات و اقلام میتوانید مراحل هایی بسیبار دشواری رو بگذرونید. شما بعد از اقلام ها یا اطلاعات جمع اوری شده رو دزدید میتوانید آن ها را برای خرید تجهیزات پیشرفته بفروشید. انواع تجهیزات جدید دزدی ها هستن که باید همه آن هارو بخرید و در مواقع دزدی از خانه هایی بزرگاز آن ها استفاده کنید.

دانلود بازی شبیه سازی دزدی در آن هر کاری که یک دزد واقعی در هنگام دزدی انجام میدهد. رو شما عملا آن را انجام می دهید. جذابیت هایی داخل بازی این هست که میتوانید انواع قفل هایی ضد سرقت رو به راحتی با استفاده از ابزار هایی مخصوص که میخرید به آسانی ان را باز کنید. این بازی در اختیار شما بصورت رایگان قرار داده شده است.

در مورد بازی شبیه سازی دزدی

شما در این بازی بعنوان یک دزد حرفه ای وارد خانه ها میشوید و اجناس مهم و اطلاعات زیادی رو میدزدید طوری که اقلام دزدی شده به عابرین بفروشید و اجناس جدید و ابزار هایی دزدی جدید از آنها بخرید. در این بازی سرعت عمل حرف اول رو میزند. طوری که یک دزد باید سرعت عمل بالایی داشته باشد.شما باغ داشتن سرعت عمل بالا میتوانید اشیای قیمتی بسیار بالا را پیدا کنید و آن را بدزدید.

بازی شبیه سازی دزدی

دانلود بازی شبیه سازی دزدی

البته اینم بدانید که شما کوله پشتی با فضایی محدود دارید که باید در دزدی ها بسیار تیز هوش باشید که چه جنسی رو میخواهید بدزدید. شما موقع دزدی از یک خانه وسایل هایی به درد نخور زیادی پیدا خواهید کرد که باید هوش و توانایی خودتون جمع کنید که از وسایل به درد نخور استفاده نکنید. زیرا آن ها می تواند سرعت شما را کاهش دهد.در این طرف بازار که اجناس میفروشید باید بدانید که چه جنسی پول خود میرود.

بازی رایگان شبیه سازی دزدی

اجناس دزدیده شده رو در کجا میفروشید

اگر این جنس پول خوبی تو بازار نرود بهتر است از آن دست بکشید. و کنار بگذارید. اما بعضی اجناس هستند که میتوانند پول خوبی رو از بابت اون جنس به دست بیاورید. اما باید در این بازی خیلی مراقب باشید زیرا بعضی از چیز ها هستن که میتوانند توجه پلیس را به شما جلب کند.یک دزد حرفه ای میتواند در شب اشیا هایی گرون قیمتی رو بدزد. پس در شب با استفاده از چراغ گو به راحتی وارد خانه ها شوید و اجناس قیمتی رو بدزدید.

بازی جدید شبیه سازی دزدی

گاها شاید برای شما پیش بیاد که خانه که قصد دزدی از آن را دارید شاید در آن یک نفر یا چند نفر وجود داشته باشند. باید به آهستگی راه برید تا برای شما شک نکن زیرا با فهمیدن شما سریعا به پلیس خبر میدن و شما در انجا دستگیر میشوید. در مواقع دیده شدن سریع خودتون پنهان کنید. تا خطر از گوشتان بگذرد.دانلود بازی شبیه سازی دزدی میتوانید از دو اپلود سنتر جهان دریافت کنید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط