دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 18 views
  • بدون نظر

دانلود بازی ماری و بایو در جاده خانه برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی در سافت دی ال

بازی ماری و بایو یک بازی کامپیوتری میباشد این بازی در سال ۲۰۲۲ در ۱۹ جولای توسط شرکت بزرگ بازی هایی راهزن انتشار شد این بازی در سبک اکشن, ماجراجویی میباشد شما این بازی زیبا رو میتوانید در سیستم عامل ویندوز ۱۰/۱۱ اجرا کنید. این بازی علاوه بر شما میتوانید از ماوس و کیبرد کامپیوتر خود میتوانید از کنترلر هایی جدا برای بازی استفاده کنید. قطعا کنترلر بسیار راحت تر خواهد بود.

این بازی یک بازی تک نفره است و کاملا هم بصورت پلتفرمی ساخته شده است. شما در این بازی در هر مرحله که مانده باشید میتوانید آن را ذخیره کنید و بعدا از آنجایی شروع میکنید که مانده بودید. بازی ماری و بایو را میتوانید از طریق این سایت دریافت کنید.

بازی ماری و بایو

شرح داستان بازی ماری و بایو

در این بازی دو شخصیت متفاوت وجود دارد اولین شخصیت کارتونی اسمش بنام ماری هست و دومین شخصیتبنام بایو است یک همکار دو بعدی مورچه ای است. به ماری کنید تا به خانه خود برگردد و یک برادری بنام تام دارد آن را پیدا کند. پس شما در این بازی هستید تا به شخصیت دوم این بازی یعنی ماری کمک کنید.

شما در این بازی به سفر هایی گوناگون خواهید رفت که چگونه بایو, دوست جادویی او,قدرت پیدا کردن تمام خانواده خودتون که ربوده شده رو پیدا کنید. ولی در حالی از اینطرف برای کمک به ماری برای بازگشت کمک میکنید تا ماری اعتماد به نفس بیشتری برای زندگی داشته باشد.بازی ماری و بایو میتوانید بصورت رایگان در سایت ساف دی ال دریافت کنید. این بازی بصورت لینک کمکی ارائه می شود در دو آپلود سنتر جهان برای شما میباشد.

شما خودتون در یک داستان بسیار مسحور کننده و احساسی از گم شدن احساس و یافتن راه خود در زندگی غرق کنید.

بازی رایگان ماری و بایو

شما در این بازی به نقاط مختلف سفر میکنید. با استفاده از پر هایی میتوانید پرواز کنید به سوی هدفی که دارید. در این راه مطمئن مانع شما خواهند شد. باید با آنها مبارزه کنید و راه خودتون محکم تر کنید. شما در این دنیایی کوچک, ماجراجویی, روی پر ها سوار شوید در آسمان ها پرواز کنید.

بازی ماری

از حشرات دیگر به نفع خودتون استفاده کنید. کار هایی که میتواند شما را به هدف واقعیتون برساند استفاده کنید.شما در این بازی همکاری انفرادی یا دو نفره داشته باشید می توانید هنگام بازی انفرادی به عنوان ماری و بایو بازی کنید و یا در هنگام بازی در حالت تعاونی بین ماری و بایو یکی رو انتخاب کنید. از دو سبک مختلف میتوانید برای بازی خود یکی رو انتخاب کرده و از بازی لذت ببرید. در این بازی ماری و بایو هر کدام امتیازات خاص خودشونو دارند.

بازی جدید ماری و بایو

ویژگی هایی بازی ماری و بایو

شما در این بازی جذاب یک محیط بسیار غنی ومنحصر به قرد را پیدا می کنید. دنیا رو از نظر یک مورچه تجربه کنید. در رد پایی هر انسانی در آن ماجراهایی خطرناکی  بزرگی وجود دارد. که حشرات کوچک بر آن غلبه کنند. از گودال هایی تاریک عمیق , مگس ها و انبوه زباله هایی به درد نخوره گرفته تا هیولا هایی که نا امیدانه می خواهند از شر شما خلاص شوند. در حال حاظر میتوانید در داخل بازی دوازده تا تنظیمات مختلف منحصر به فرد خوب پیدا کنید.

یک دنیایی بزرگ و ایده ال در انتظار شما است. بعنوان یک مورچه ماری و بایو دوس دارید این بازی رو تجربه کنید. اگر این بازی به نظر شما خوب هست میتوانید آن را بصورت رایگان دریافت کنید.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط