دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 62 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه سوم بازی وارکرافتWarcraft III با لینک رایگان همراه با لینک کمکی برای شما در سایت سافت دی ال

یک بازی به سبک استراتژیک میباشد. شاید شما خیلی اسم این بازی به گوشتون خورده اولین نسخه ارائه شده وارکرافت توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت در سال ۱۹۹۵ ارائه داد. که این بازی یه جورایی میشه گفت که دنیا را رو ترکوند.نسخه سوم بازی وارکرافت بصورت رایگان دریافت کنید

اما بعد ها نسخه هایی جدید این بازی ارائه شد اما امروز نسخه سوم بازی وارکرافت از کمپانی بیلزارد میخواهیم ارائه کنیم.  یک نسخه کاملا متفاوت با نسخه هایی قبل میباشد. این بازی در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۲ در حالی که هیچکس نمیدانست که شرکت بلیزارد میخواهد نسخه سوم رو ارائه دهد.

نسخه سوم بازی وارکرافت

بازیWarcraft III  یکی از پر طرفدار ترین بازی هایی کامپیوتری نیز میباشد. نسخه هایی قبل آن هنوز در گیم نت هایی ایران و جهان در حال بازی هست. بازی که دارایی سبک استراتژیک در بازی میتواند بازی شما را از این رو به آن رو کند. این بازی در حال حاظر در گیم نت ها بصورت تحت شبکه ۲ به ۲ , ۳به ۳, ۴به ۴, ۵به ۵ هم بازی میکنند.

نسخه سوم بازی وارکرافت که شیرینی این بازی رو دو چندان کرده است. یک بازی گروهی , یک بازی بصورت فکری, یک بازی بصورت استراتژی مدرن میباشد. که در داخل بازی یک اشتباه کوچک ممکن است اخرین اشتباه شما باشد. این بازی یک داستان بسیار زیبا دارد.

داستان بازی وارکرافت۳

در زمانی که این دنیا تشکیل شود تنها نیرویی که در زمین وجود داشت نیروی روشنایی لایت و وید بودند اینها به هم خوردن لایت و وید با یکدیگر  باعث شد انفجار هایی حاصل شود. که انرژی تولیده شده از این انفجار به شکل گیری جهان وارکرافت شد. در این داستان بزرگ هر قهرمان برای خود یک داستان بلندی دارد این قهرمان ها عبارتند از :

  • تایتان‌های پانتئون در برابر اربابان وید

  • سارگراس و اولین رازی که به آن پی برد

  • سارگراس و دومین رازی که به آن پی برد

  • ایدئولوژی سارگراس و نحوه شکل‌گیری ارتش
  • ورود ملکه آشارا، مالفورین و ایلیدن به داستان
    بازی وارکرافت نسخه سه

در نسخه هایی قبلی این بازی شما در یک نقشه مختلف قرار داشتید برای بدست اوردن منابع چوپ , طلا , باید زحمت میکشید تا آنها را بدست بیاورید و سطخ موازه دفاعی خود را قوی تر کنید. قهرمان خود را میساختید برای اون ایتم هایی مختلفی میبستید تا در زمان جنگ بهترین عملکرد رو داشته باشد. اما در نسخه هایی جدید در نقشه هایی جدید مثلا دوتا شرایط یه جوری فرق کرد.شما در نقشه دو تا باید از سرزمین خود دفاع کنید تا دشمنان به آن نفوذ نکنند. اول بازی یک قهرمان برای شروع نبرد تا آخر بازی انتخاب میکنید.

هیرو خود را انتخاب کرده و آماده نبرد میشوید. در این نقشه قهرمان هایی زیادی وجود دارد که میتوانند در مقابل هم مقابله کنند. گاها بعضی از قهرمان ها ضد هم هستن یه جورایی قاتل هم هستند. باید در انتخاب هیرو در اول بازی بسیار دقت کنید که در مقابل اون قهرمان دشمنان کدام قهرمان میتواند در مقابل آن مقابله کند.

بازی جدید وارکرافت3

نسخه سوم بازی وارکرافت Warcraft III

در این نسخه بازی دوباره وقایع The Frozen Throne , Warcraft III: Reign of Chaos زنده کنید.الف هایی شب مرموز , مردگان موذی, اورک های وحشی, انسان های نجیب را با تغییر اتحاد ها وئ برخورد فرهنگ ها در درگیری بی رحمانه فرماندهی کنید. در این بازی ۶۲ ماموریت  سخت وجود دارد که بیش از ۴۰ ساعت میتواند گیم پلی حماسی را مشغول و با بیش از ۴ ساعت کات سین بازسازی شده در بازی است.

کنترل بیش از ۲۰ هیرو در افسانه ای شرور در داستان وارکرافت که برای کسب تجربه , ارتفا, سطح, تسلط بر توانایی هایی قدرتمند و توقویت واحد هایی اطراف موجود میباشد.

بازی وارکرافت نژاد انسان

سلطنت هرج و مرج در بازی وارکرافت

انسان ها، اورک ها و الف های شب باید با هم در برابر لژیون سوزان و ارتش مردگانشان بایستند. شاهد تراژدیArthas Menethil و رستگاری Horde در اینبازی جذاب  گسترده از تاریخ حماسی زیبایی واکرافت خواهیم شد. قهرمان ها این بازی در سلطنت آرتاس, ترال, کلثزد, تیراند میباشند.

تخت یخ زده در بازی وارکرافت

در این بازی قهرمان هایی که تخت یخ زده در بازی واکرافت هستن وجود دارد که به نگهبانان در تلاش برای توقف ایلیدان راهنمایی می کنند. الف های خونی را در جستجوی رستگاری به outland هدایت میکنند. به تخت یخ زده بروید و به ترال کمک کنید تا سر زمین جدیدی برای اورک ها بسازد. قهرمان هایی کلیدی این بازی مایف, کائلثاس , سیلواناس, رکسار میباشند.

قهرمانان بازی نسخه سوم بازی وارکرافت
انسان ها: یک نیرویی اتحاد انسانی مجموعه از الف ها , انسان ها و کوتوله ها هستند که یک جناح همکاره هستن که دارایی قدرت بالا میباشند.این قهرمان ها دارایی نیرویی زمینی و هوایی هستند.و قابلیت محاصره وحشتناک و طلسم کننده رو دارا میباشند.
اورک ها: گروه هورد, کنفدراسیونی از اورک ها,ترول ها و تاورون ها با قدرت وحشیانه شمنی هاشون تعریف می شود.
مرده ها: یک جناح قدرتمند زمینی است. که دارایی بادوام و ارواحی هستند. که تعداد ارتش خود را بیش از همه قهرمان ها به میدان میاورند.
الف هایی شب: آن ها قدرت شلیک برد و جادوی  تآکید دارند. اگر چه آنها فاقد قدرت هستند. اما مهرات آنها در برابر تعظیم و جادو بیشتر میباشد.
شمامیتوانید بازی نسخه سوم بازی وارکرافت را بصورت رایگان از سایت سافت دی ال ۹۸ دریافت کنید.

دانلود بازی نسخه سوم بازی وارکرافت Warcraft III برای کامپیوتر با لینک کمکی

دانلود بازی نسخه سوم بازی وارکرافت با لینک کمکی اول حجم ۲۵٫۵ GB)

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط