دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 14 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار ویرایش فایل ها به صورت هگزا دیسمال WinHex 20.6 برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات درباره نرم افزار ویرایش فایل ها به صورت هگزا دیسمال

یک نرم افزار بسیار پر کاربرد و ساده است که میتوانید برای ویرایش کد های هکزا دسیمال فایل هایی ویندوز استفاده کنید. از این رو هکر ها , برنامه نویسان و کرکر ها و کاربران حرفه ای کامپیوتر همیشه از یک ادیتور هگزا ویندوز خود موجود هست و  استفاده میکنند.که کاربرد اصلی این نرم افزار میتوان گفت که داده هایی باینری موجود در تمامی فایل ها را ویرایش کرده و همه آنها را به نمایش در میاورد.

استفاده از این برنامه معمولا به کسانی که مبتدی این نرم افزار اشنا می شوند توصیه نمی شود. زیرا بازیابی فایل هایی پاک شده و آسیب دیده مستلزم برخورداری از دانش هایی خود میباشد. پس شما برای استفاده از این نرم افزار باید دانش قبلی از این نرم افزار رو داشته باشید. و این امر تنها با استفاده از کد هایی کنترلی و کد هایی اجرا امکان پذیر میباشد.

ویرایش فایل ها به صورت هگزا دیسمال

کاربرد هایی اصلی نرم افزار ویرایش فایل ها به صورت هگزا دیسمال

این نرم افزار میتواند کاربرد هایی متفاوتی داشته باشد که از این رو میتوئانید برای بازیابی داده ها و تصحیح فایل و پردازش هایی پایین استفاده کنید. یا میتوانید برتای موضاعات امنیتی و دستکاری برنامه ها از طریق کد هایی جدید در داخل آن اشاره کرد. این برنامه ویژگی هایی درایو هایی هارد دیسک فلاپی و دیسکهایی فایل زیپ , فلش مموری ها و … دارا میباشد. و دارایی قالب هایی مختلفی همچون FAT, NTFS,EXt2/3,UFS,CDFS را پشتیبانی می کند.

ویژگی هایی نرم افزار ویرایش فایل ها به صورت هگزا دیسمال

از قابلیت هایی این نرم افزار میتوان گفت نمایش و ویرایش محتوای فایل ها به صورت باینری و هگزا دسیمال میباشد که میتوان ویرایش کد هایی یک فایل یا یک فولدر را بصورت یکپارچه کرد. از این رو قابلیت هایی این نرم افزار بیشتر است که میتوان به آن اشاره کرد.

دسترسی بع تمام سکتور هایی دیسک سخت به صورت مستقل از سیستم عامل و نمایش اطلاعات مستقر در حافظه رم و امکلان ویرایش بلادرنگ در آنها میباشد.

از ویژگی هایی مهم این نرم افزار میتوان گفت باز کردن فایل هایی بسیار بزرگ در یک ثانیه که حاوی مجموعه از ابزار هایی ویرایش میباشد. این نرم افزار نمایش محل دقیق قرار گیبری هر فایل بر روی دیسک سخت رو دارا میباشد.شما میتوانید این نرم افزار را بصورت رایگان از سایت سافت دی ان بصورت رایگان دریافت کنید

دانلود رایگان نرم افزار ویرایش فایل ها به صورت هگزا دیسمال برای ویندوز 

برای تهیه نسخه لایسنس شده میتوانید از طریق سایت زیر از سایت اصلی این نرم افزار خریداری کنید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط