دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود بازی فهرست پشیمانی برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی از سایت سافت دی ال

یک بازی ساخت کشور مجارستان است. این بازی در سبک اکشن بازی رو ارائه می کند. شما در این بازی نقش یک قهرمان بازی رو در اختیار دارید. این بازی توسط Truthkey  توسعه و طراحی شده است و حق نشر این بازی رو توسط کمپانی هایی بزرگ اشکندی ، فیدمیک در تاریخ ۲۲ اوریل ۲۰۲۲ انتشار و وارد بازار شد. یک بازی بسیار زیبا و پشتیبانی کامل از کنترلر هایی جدا رو دارا میباشد. این بازی در سه زبان مختلف روز دنیا ساخته شده است که عبارنند از : انگلیسی,اسپانیایی, مجارستانی میباشد.درسایت خود این بازی رو به مبلغ ۱۴٫۹۹ به فروش گذاشته است.

بازی فهرست پشیمانی

داستان بازی فهرست پشیمانی

بازی فهرست پشیمانی یک بازی بسیار ترسناک و مهیج است. که در آن بازیکن باید بفهمد داخل شهر کوچیک مجارستان چه اتفاقات جالبی می افتد. و تنها سر نخ شما لیستی است که چندان با عقل و هوش شما منطقی در نمیایید. شما باید کلا لیست فهرست رو بررسی کنید و این امکان کلید پرده برداری از راز هایی که در داخل آن لیست موجود میباشد را پیدا کنید. و بتوانید با اقتدار از این راز ها زنده بیرون بیاید.

شما در این بازی با تجهیزات سلاح هایی مختلفی رو خواهید داشت. که آن را برای نابود کردن دشمنان خود استفاده میکنید.

شما باید در بازی بسیار منطقی و تیز هوش باشید چرا که عده ای از زامبی مانند داخل بازی شما را رسیدن به هدف هایی خودتون منع میکنند. به راحتی در داخل بازی جاهایی که برای شما یک راز است رو بررسی میکنید. با استفاده از لیستی که در دست دارید برای بررسی بیشتر به جاهایی خطرناک میروید. همیشه باید در کنار خود یک سلاح داشته باشید برای دفاع از جان خود و همچنین ابزار هایی که میتوانند شما را کمک کنند برای باز کردن انواع پازل ها در ها و بعضی از سیستم هایی برقی خود به همراه داشته باشید.

بازی جدید فهرست پشیمانی

در این بازی حال که با گزینه هایی کمیاب در دسترس  از خود دفاع می کنید. این گزینه هایی کمیاب داشتن انواع سلاح هایی نزدیک برد میباشد. دنیایی بزرگ و گسترده پر از وحشت هایی غیر قابل تصور را بررسی کنید و منابع خود را برای حجم محدود موجودی خهود به دقت مدیریت کنید. و از هر چیزی که در اختیار شما دارید. برای زنده ماندن از آن به خوبی استفاده کنید.

بازی اکشن فهرست پشیمانی

برخی از امکانات این بازی

این بازی دارایی امکانات متعددی است که مهم ترین و بهترین آن بخش های بزرگ به هم پیوسته یک شهر کوچک و حومه ای مجارستان با خیابان هایی خزنده , پارک ها و ساختمان هایی قدیمی متروکه موجود در این بازی که با توجه به آنها زیبایی بازی دو چندان شده است.

بازی رایگان پشیمان فهرست

قابلیت دیگر این بازی داستان عمیقی که با نوار های ویدیویی و ضبط صدا در میان دیگران گسترش می یابد. و مبارزه با انواع سلاح های آتش و غوغا و مدیریت موجودی اقلام تک و دو اسلات از انواع مختلف مانند: سلاح ها , کیت , کمک هایی اولیه و مهمات اقلام پازل ها شما میتوانید این بازی زیبا را از سافت دی ال بصورت رایگان از دو اپلود سنتر معتبر جهان دریافت کنید.

گفته هایی توسعه دهندگان در مورد بازی بازی فهرست پشیمانی

این بازی یک بازی بسیار ترسناک و دارایی خوشنت هایی داخلی میباشد. این بازی برای افرادی که دارایی مریضی قلبی دارند توصیه نمی شوند. و یا افرادی که سن کمتر از ۱۴ سال دارد ممنوع است.امیدوارم یک بازی با گرافیک عالی برای شما ارائه داده باشیم. منتظر نسخه هایی جدید این بازی باشید.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط