دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 12 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز ۶٫۹٫۵ Trojan Remover با لینک رایگان و مستقیم دریافت کنید.

توضیحات در مورد نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز

یک نرم افزار امنیتی بسیار فوق قدرت میباشد. که میتواند شما را از تورجان هایی داخل کامپیوتر محافظت کند. شاید شما با تورجان زیاد آشنایی نداشته باشید. اما این فایل مخرب باعث میشود سیستم عامل شما را از کار بندازد. و یا میتواند اطلاعات شخصی شما رو به دست هکر ها بسپارد.

راه هایی ورود تروجان به رایانه هایی شما میتوانید از طریق دریافت فایل از مسنجر, دریافت فایل از یک سایت آلوده, انتقال فایل از فلش مموری ها که فایل تورجان داخل آن باشد. یا میتواند گفت از طریق کامپیوتر هایی تحت شبکه امکان وارد شدن این بد افزار میتواند باشد. شما گاها با کامپیوتر خود کار میکنید ولی خبر ندارید که رایانه شما دارایی تروجان هایی بسیار قوی هستند.پس میتوانید با نصب نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز را خیال خود و خانواده خودتون راحت کنید.

نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز

فایل مخرب بد افزار تروجان بعد از وارد شدن به رایانه شما میتواند آثار مخرب خود را به جای بزارد. بعضی از افراد امنیت رایانه برای آنها بسیار مهم هستند. زیرا در آن اطلاعات شخصی یا اطلاعات تجاری خودشون داخل این سیستم ها میگذارند. گر یک تروجان وارد رایانه اینها شود میتواند یک کاربر تمام اطلاعات آن را از رایانه آن بیرون بکشد. این یعنی نابودی کاربر است.

آثار تورجان  مخرب در سیستم عامل ویندوز

تروجان ها معمولا وارد سیستم عامل شدن با یک کلیک شروع به فعالیت خود  میشوند. . این بسیار خطرناک است که اطلاعات شما در دسترس دیگران قرار بگیرد. گاها بعضی از کاربر ها آنتی ویروس قدرتمند نصب کردن و خیال آنها از بابت امنیت راحت است. اما این آنتی ویروس میتواند اپدیت جدید نداشته باشد. و چیزی مثل یک عروسک نباشد. پس برای جلوگیری از مشکلات خودتون میتوانید نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز را نصب کنید.

محیط برنامه تورجان

نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز نصب آن بسیار آسان است و نیاز نیست پک یا لایسنس متفاوتی داشته باشد. با یک کلیک میتوانید از اخرین آپدیت جدید این نرم افزار امنیتی برخوردار باشید.

محیط جدید برنامه تورجان

معروف ترین تروجان ها در حال حاظر کدام ها هستند؟

معروف ترین و خطرناک ترین ترو جان هایی در حال حاظر میتوان به تروجان هایی زیر backdoors ،like NetBus ،SubSeven ،Optix Pro ،Back Orifice etc اشاره کرد. این تروجان ها همواره میتوانند اطلاعات شما را دزدیده و در دسترس دیگران قرار دهند. یا میتوانند کامپیوتر شما را به بدترین شکل مخرب کنند. بعد میتوانند نرم افزار یا بازی هایی کامپیوتری شما را از کار بندازن و حتی میتوانند سرعت پردازنده کامپیوتر شما رو به طور چشمگیری افزایش دهند. برای جلوگیری از همچین اتفاقات ناگوار میتوانید از نرم افزار زیر استفاده کنید.

نسخه جدید برنامه تورجان

با استفاده از این نرم افزار سد محکمی و غیر قابل نفوذی در مقابل بعضی از ترو جان ها و حملات هکری ها خواهید داشت. این نرم افزار امنیتی قابلیت شناسایی انواع ویروس ها , تروجان ها , نرم افزار هایی هک و نرم افزارهای بسیار کوچک م, مخرب سیستم عامل,مشکلات آپشن و ریجستری ها و … میتواند نام برد.

قابلیت هایی نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز

این نرم افزار ویژگی هایی متفاوتی دارد که از جمله میتوان گفت میتواند اسکن دقیق و بسیار پیشرفته تمام نقاط و محل سیستم عامل داشته باشد. در هر قسمت کامپیوتر که تروجان میتواند مخفی شده باشد. آن را شناسایی کرده و آن را به شما معرفی میکند تا برای پاک کردن آن اقدام کنید. از قابلیت دیگر قابلیت بروز رسانی سریه به واسطه بسته هایی داده کم حجم دارد. یعنی شما میتوانید داخل نرم افزار بروز رسانی دقیق و منظم داشته باشید.همین الان نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز دریافت کنید

جلوگیری از نصب و اجرای نرم افزار هایی مشکوک و آلوده به مخرب افزار ها دارد. از نصب نرم افزار ها یا برنامه هایی مختلف که مشکوک به آلوده تروجان یا بد افزار هستند جلوگیری میکند. و نظارت دقیق و کامل بر نرم افزار هایی در حال اجرا هستند. این نرم افزار قابلیت هایی متعددی دارد. میتوانید برای دریافت قابلیت هایی متعدد این نرم افزار از سایت خود این برنامه کمک بگیرید.

دانلود نرم افزار امنیتی حذف تروجان از ویندوز Trojan Remover با لینک رایگان و مستقیم

دانلود Trojan Remover با لینک مستقیم حجم ۱۴ MB)

این نسخه یک نسخه آزمایشی است. برای دریافت نسخه اصلی تورجان میتوانید از طریق سایت خریداری کنید

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط