دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 10 views
  • بدون نظر

دانلود بازی نش بازگشت نسخه سوم Nash Racing 3: Drifter  برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

امروزه بازی هایی کامپیوتری زیادی ارائه می شوند که در سبک ماشین سواری هستن از نیت فور اسپید گرفته تا بازی هایی که دارایی گرافیک خیلی بالایی هستند. اما بعضی از بازی ها هستند که دارایی حجم کم بازی گرافیک منحصر به فردی دارند. این بازی ها رو شما میتوانید بجایی بازی هایی که حجم طولانی دارند و شما قادربه دانلود این نوع بازی ها نیستید بجای آن بازی نش بازگشت ۳ رو برای خود انتخاب کنید. این بازی از اخرین متد برنامه نویسی و شبیه سازی شده کامپیوتر است.

بازی نش بازگشت نسخه سوم

توضیحات مختصر در مورد بازی نش بازگشت نسخه سوم

این بازی زیبا که در سال ۲۰۲۲ ماه جولای انتشار گردیده است یعنی ۲۶ این ماه بازی نش بازگشت نسخه سوم به طور کامل به اشتراک گذاشته شد. سبک این بازی بصورت شبیه سازی , ورزشی , مسابقات ماشین است. و توسط شرکت Valkeala Software ، NTStudios توسعه یافته است.

و در تاریخ زیر توسط Tero Lunkka انتشار یافت. این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر هارو دارا میباشد. و کاربر میتواند با استفاده از دسته بازی هایی کنترل از بازی لذت ببرد. و تنها زبان ترجمه شده این بازی زبان انگلیسی میباشد. در نسخه هایی بعدی این بازی زبان هایی جدید به آن اضافه خواهد شد.شما میتوانید این بازی رو بصورت رایگان از سایت سافت دی ال دریافت کنید.

داستان بازی نش بازگشت نسخه سوم

در این بازی فقط در نقشه های مختلف شما را آویزان کرده و دریفت می کنید. این بازی در سبک شبیه سازی ماشین است. که در آن فقط ماشین خودتون بررسی و کوک میکنید. شما در این بازی میتوانید ماشین خودتون به بهترین شکل در بیاورید. سرعت و قدرت خودتون افزایش بدید. یا میتوانید ماشین خودتون به سلیقه خودتون در بیاورید.

بازی نش بازگشت3

رنگ آمیزی ماشین شما در بازی نش بازگشت نسخه سوم

شما با استفاده از امکاناتی که در داخل بازی وجود دارد میتوانید ماشین خودتون با پرداخت هزینه مناسب ماشین خودتون به رنگ هایی مختلف در بیاورید. این بازی از تمام رنگ هایی موجود پشتیبانی می کند. رنگ هاییی مورد علاقه خودتون بر روی ماشین اوکی کنید. و در مسابقات ورزشی ماشین با سلیقه خودتون بدرخشد.

بازی رایگان نش بازگشت3

اضافه کردن برچسب در بازی نش بازگشت نسخه سوم

شما علاوه بر رنگ آمیزی ماشین میتوانید برچسب هایی دلخواه خودتون رو پیدا کرده و روی ماشین نصب کنید. داشتن برچسب هایی زیبا میتواند ماشین شمارو دو چندان زیبا و رخ نما کند.

و سایر امکاناتی وجود دارد که میتوانید از آنها برای خوشگل و مخصوص کردن ماشین خود استفاده کنید که ائم از تغییر رنگ چرخ ها , رنگ شیشه و مناطق مختلف ماشین رو تعویض کنید.فقط دریفت کنید و میتوانید از سیستم حرکت کند با ماشین خوشگل استفاده نمایید. 

محیط بازی نش بازگشت3

دستاورد استیم است. بازیکن برای به دست آوردن دستاوردها باید از مهارت های مختلف رانندگی استفاده کند، همچنین رمپ هایی وجود دارد که می توان از آنها برای دستیابی به دستاوردها استفاده کرد.

امکانات بازی نش بازگشت ۳

در این بازی شما میتوانید از ۵ نقشه مضمون و جذاب برای مسابقات خود استفاده کنید و با استفاده از دستاورد هایی بخار زیادی میتوانید سیستم تنظیم دما , تغییر رنگ ماشین , تغییر رنگ چرخ ها , اضافه کردن برچسب هایی دلخواه خودتون اضافه کنید. و مهم ترین امکانات  این بازی میتوان گفت رانش در مسیر هایی مختلف و پاتوق در این شبیه سازی استفاده شده است.میتوانید بصورت رایگان از این سایت بازی نش بازگشت ماشین رو دریافت کنید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط