دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 372 views
  • بدون نظر
دانلود نسخه چهارم بازی سیمز The-Sims4 1.90.358.1030 برای کامپیوتر
درباره بازی نسخه چهارم بازی سیمز
یک بازی نو از سری بازی هایی ماکسیس میباشد. بله نسخه چهارم بازی سیمز انتشار شد. بازی که میتوان به جرات گفت صدها میلیون نفر منتظر این نسخه زیبا بوده اند. این بازی بلخره ۲۶ مه ۲۰۲۲ انتشار شد. این بازی در سبک استراتژی و شبیه سازی ساخته شده است. این بازی زیبا توسط کمپانی ماکسییس ساخته شده است.و توسط شرکت آرتز انتشار گردیده است. این بازی به ۱۸ زبان مختلف دنیا ترجمه شده است. که دارایی پشتیبانی از کنترلر هایی جدا میباشد. اما شخصیت و داستان این بازی طوری واسه خواننده جذاب است که یک اعتیاد سمی برای او میشود. در این بازی روایت شخصیتی است که میخواهد یک خانواده خوب رو اداره کند. شخصیت شما در این بازی باید طوری باشد که بتوانید از تمام نیاز هایی خانوادتون با خبر باشید و آنها را رفع کنید.
نسخه چهارم بازی سیمز

توضیحات مختصر در باره بازی سیمز ۴

در این بازی شما یک شخصیت خاصی دارید که در اول باید از شما میخواهد که آواتار خودتون برای بازی انتخاب کنید.برای شروع این بازی باید یک نژاد مختلف و جنس و حتی رنگ برای خود انتخاب کنید. ساختن یک شخصیت عالی برای بازی میباشد. شما بعد از ساختن اون شخصیت و علایق مخصوص میتوانید بازی رو در شهر خالی  سیمیز آغاز نمایید.

کسب در آمد در سیمز۴

این بازی هدف ترویج زندگی بر مبنای اقتصاد سرمایه داری ساخته شده است. و عقاید فرهنگ کشور هایی جهان سوم بخصوص مسلمان ها را به تصویر کشیده است. شما در این بازی جذاب ابتدا باید اول یک شغل مناسب برای خود انتخاب کنید. این شغل ها عبارتنداز: دزد, پرستار,پلیس, کاربر اپراتور و… شغل هایی مختلف دیگری نیز وجود دارند که شما برای رفع نیاز های خانواده خودتان باید کار کنید و پول بیشتری کسب کنید.

با توجه به کسب در آمد شما میتوانید از کار هایی که در اول بازی به شما پیشنهاد میشود. درآمد خانه خودتون مشخص کنید.با بدست آوردن پول میتوانید تمام نیاز هایی خانواده خودتون محیا کنید.شما با توجه به نیاز هایی خانواده خودتون نیاز دارید تا برای آنها یک زندگی راحت فراهم کنید.
نسخه سیمز 4

ازدواج کردن در بازی نسخه چهارم بازی سیمز

نسخه چهارم بازی سیمز شما در مراحل بازی میبینید که زندگی تنهایی جلو نمیرود سپس سعی میکنید برای خود یک جنس مخالف برای ازدواج انتخاب کنید. سازنده این بازی طوری بازی رو تنظیم کرده که شما در داخل بازی عاشق بشید و بتوانید با آن ازدواج کنید. در این بازی سازندگان کی خواهند لذت هایی زود گذر و مادی را پس از دیگری در مراحل مختلف بازی به بازیگن معرفی کنند. اما این کار کاملا اشتباه است. سازندگان در پی این هستند که به بازیکن بگویند که یکی از بهترین لذت هایی مادری موجود در دنیا هم جنس گرایی می باشد. اما این واقع بینانه در نسخه هایی قبل سیمز بود در نسخه جدید این بازی همچین رفتاری مشاهده نیشود. زندگی عادی و بدون حاشیه در سیمز با شما خواهد بود.
بازی سیمز4

تغییرات نسخه چهارم بازی نسخه چهارم بازی سیمز

در این بازی نسخه چهارم تغییرات زیاده اتفاق افتاده است که میتواند گفت جذف خودرو از حمل و نقل بصورت انتقال صورت میگیرد. و بازی میتوان گفت بصرت کارتونی در آمده است. شما برای خرید لباس در این بازی نیاز نیست به مغازه بروید . و شما میتوانید با دوستان وآشنایان خود روابط عاطفی برقرار کنید. شما میتوانید با دوستان خود به بعضی از کار ها شغل ها بروید یا با آنها به پک نیک سفر کنید.
حیوانات نگه داشتن در بازی سیمز4
داشتن حیوانات اهلی در خانه
شما میتوانید در خانه خودتون از حیوانات اهلی مانند گربه , سگ, حتی حیوانات مخصوص نگهداری کنید. باید به حیوانات که نگه میدارید به آنها برسید و از آنها به خوبی مراقبت کنید. این حیوانات میتوانند در کار ها به شما حتی کمک کنند. پس برای زندگی بهتر نیاز دارید از یک حیوان خانگی استفاده کنید.نسخه چهارم بازی سیمز میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید
در بازی سیمز ثروتمند شوید
شما علاوه بر خانواده خودتون میتوانید پول هایی خودتون جمع کنید. و ثروتمند شوید. اما اینکه چگونه ثروتمند شوید جای سوال ات. شما با خرید فروشگاه ها یا احداث بانک هایی بزرگ میتوانید موقعیت مالی خودتون به شکل قابل توجه بالا ببرید.این بازی انتها ندارد. تا میتوانید سالیان سال از آن بازی کنید و ثروت و دارایی خودتون بیشتر کنید.شما در این بازی یک بار ازدواج میکنید میتوانید با تشکیل خانواده و داشتن بچه خوب زندگی خودتون ادامه دهید. به بچه هایی خود کار بسپرید تا آنها برای شما انجام دهند.نسخه چهارم بازی سیمز بصورت لینک کمکی دریافت کنید

( به دلیل محتوای داخل بازی نا مناسب این بازی لینک دانلود آن به دستور تعیین مصادق مجرمانه حذف شد)

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط