دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 8 views
  • بدون نظر

 دانلود بازی کویدcovid 19  برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

توضیحات در مورد بازی کوید۱۹

بلخره بعد از مدت ها ماه ها و سال ها ویروس ویرانگر کوید ۱۹ به پایان رسید. اما شرکت INTI Games Producciones در تلاش بود اولین بازی از این ویروس وحشتناک رو روانه بازار کند. بله بازی کوید ۱۹ که بعد از تلاش سه سال بی وقفه این شرکت امروز ۲۲ جولای ۲۰۲۲ توسط شرکت WBStudios انتشار و عرضه شد. بازی کوید ۱۹ یک بازی بصورت رایگان برای شما به اشتراک گذاشته خواهد شد.این بازی از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند و شما میتوانید از طریق ماوس و کیبرد رایانه خودتون این بازی اکشن, ماجراجویی و مستقل و یک بازی تک نفره رو انجام دهید.

بازی کوید19

داستان بازی کوید۱۹

آیا اماده دریافت واکسن برای زنده ماندن از ویروس کوید۱۹ هستید. یک بازی بصورت تیر اندازی اول شخص است که بر اساس پیشرفت سطحی که باید واکسن ها را پیدا کنید تا قبل از پایان زمان به خروجی برسید شما در حین پیدا کردن واکسن ها برای خودتون ویروس ها سعی می کنند شمار را از پای در بیاورند و در نهایت شما را بکشند. شما برای زنده ماندن خودتون باید واکسن هایی که نیاز دارید به بدن خود تزریق کنید و در آخر با امنیت بالا و سیستم بدنتون از بازی زنده بیرون بیاید. این بازی سر چشمه از ویروس کوید ۱۹ میباشد که سازندگان این بازی رو ساختند که بگن واکسن بهترین راه پیشگیری از ویروس کوید۱۹ میباشد.

نظر سازندگان این بازی: این یک بازی ویدیویی تخیلی است که حتی برای مقابله با ویروس ایجاد شده است، در اینجا می توانید آنها را با سلاح های قدرتمند بکشید. اوقات شادی خواهید داشت!

دانلود بازی کوید19

ماموریت ها در بازی کوید ۱۹

بزرگترین ماموریت شما این است که قبل از اتمام زمان شما باید واکسن ها را بتوانید پیدا کنید و به خودتون تزریق کنید. هر باری که این واکسن رو دریافت می کنید. ۱۵ ثانیه اضافی در ساعت خواهید داشت و بیست درصد از سلامتی شما را باز میگرداند. اگر تمام واکسن ها را بتوانید دریافت کنید و از درب خروج عبور بازی کنید. شما فاتح این بازی خواهید بود که میتوانید از این رو قفل بعدی سطح هارو باز کنید. یک بازی که میتوانید همواره با دوستان خود هم بازی رو بصورت تحت شبکه انجام دهید.

تصاویر از بازی کوید19

ابزار هایی داخل این بازی برای شما

در این بازی شما از ۳ اسلحه مختلف استفاده خواهید کرد. با این سلاح ها باید ویروس هایی مخرب را از بین ببرید. که هر کدام یک چراغ قوه یکپارچه , ئ چند نارنجک که می توانید برای منفجر کردن ویروس ها استفاده کنید.اما استفاده از این سلاح ها برای شما سخت خواهد بود چند مینی بوز وجود دارد که کار شما را بسیار سخت می کند.

محیط بازی کوید19

امکانات داخل بازی  کوید ۱۹

انتخاب شخصیت که میخواهید با آن بازی رو شروع کنید. باز کردن قفل سطح ها برای شما که هر بار موفقیت جدیدی کسب کنید قفل سطح ها برای شما باز خواهند شد. گیم پلی اول و سوم شخص این بازی هستید. و استفاده از سه اسلحه مختلف که در بازی به شما داده میشود این سلاح ها عبارتند از ۱- تفنگ ساده ۲- تفنگ رگباری ۳- تفنگ ساچمه ای میباشد. این سلاح دارایی نارنجک و چراغ قوه نیز میباشند.

در حال حاظر این بازی دارایی ۹ سطوح مختلف میباشد که سطوح هایی اول نسبت به سطوح اخر بسیار راحت تر هستند در سطح اول این بازی شما داخل شهر هستید. که برای پیدا کردن واکسن کوید۱۹ هستید که ناگهان ویروس هایی خطرناک بهتون حمله میکند. اما در سطح دوم در بیمارستان حضور دارید که ویروس ها میخواهند هر چه زودتر از شر شما خلاص بشند. در سوح هایی بعدی در مترو , کارخانه , شهر پسا , منطقه شهری صنعتی که در این مواقع ویروس ها تا حدی زیاد شده اند که مقاومت شما در برابر آنها بسیار کند خواهد بود.

– 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط