دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار پخش موسیقی Winamp نسخه ۵٫۹٫۰٫۹۹۹۹  با لینک رایگان و مستقیم در سافت دی ال

نرم افزار پخش موسیقی Winamp

یک نرم افزار مولتی پلیر میباشد که برای پخش انواع فایل هایی تصویری و صوتی بکار میرود. این نرم افزار میتواند فایل هایی تصویری شما با کیفیت بالا به راحتی بارگزاری کند. این نرم افزار پشتیبانی از انواع فرمت هایی صوتی و تصویری مانند: Ogg, Aac, Wav,Mod, Xm, S3m, It, Midi, etc, mp3 و فایل هایی تصویری مانند: Avi, Asf, Mpeg, Nsv را پشتیبانی میکند.

شما با این نرم افزار در سیستم عامل خود میتونید انواع فایل هایی که در فرمت صوتی و تصویری هستند رو اجرا کنید.با استفاده از این برنامه میتوانید به برنامه Winamp عکس هایی پشت زمینه اضافه کنید.که این کار باعث افزایش گرافیک نرم افزار میشود.

نرم افزار پخش موسیقی Winamp

برنامه پخش کننده ویناپ سریعترین و انعطاف پذیر ترین برنامه هایی صوتی و تصویری میباشد. که کار خود را با کیفیت بسیار بالا انجام می دهد. که دارایی امکانات ضبط رادیو و تلویوزن هم دارا میباشد. این نرم افزار میتوان گفت یک نرم افزار خانگی حساب شمرده میشود.

در این نسخه از نرم افزار ویژگی هایی بسیار جالب اضافه شده است که عبارتنداز : رقص نور جذاب, کتابخانه فایلهای صوتی, پشتیبانی از رادیو و تلویوزن اینترنتی و تبدیل سی دی هایی صوتی به ام پی تری اشاره کرد. این نرم افزار علاوه بر پخش فایل هایی صوتی و تصویری میتوانید رایت انواع سی دی و دی  رو هم به راحتی انجام دهد.

قابلیت و امکانات نرم افزار ویناپ

این نرم افزار در نسخه هایی جدید ویژگی و امکانات بسیار خوبی رو ارائه کرده است. که میتوان گفت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت هایی صوتی و تصویری میباشد. تقریبا از تمام فایل هایی ویدیو و صوتی پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از پوسته هایی اسکین مدرن و کلاسیک و مکان تغییر پوسته زمینه نرم افزار به دلخواه خود که با استفاده از تصاویر خودتون میتوانید هر تصویر که مد نظر خودتون هست رو به این نرم افزار اضافه کنید.نرم افزار پخش موسیقی Winamp بصورت رایگان دریافت کنید

امکان تغییر رنگ پوسته ها که شامل بیش از ۱۰۰ نوع رنگ هایی مختلف میباشد. به راحتی میتوانید رنگ پوسته زمینه این نرم افزار رو تغییر دهید. این نرم افزار علاوه بر سازگاری کامل با انواع پلگین هایی نرم افزاری میتوانید پشتیبانی از پلاگین افکت ها بصورت فایل صوتی رو انجام می دهد.

این نرم افزار دارایی رقص نور هایی جذاب و بسیار زیاد با بهره بردن از یک کتابخانه پیشرفته موزیکال میباشد.این نرم افزار علاوه بر امکان تبدیل فرمت موسیقی میتوانید امکان کپی کردن موسیقی در رایت سی دی از سرعت ۴۸ ایکس به راحتی فایل هاتون رایت انجام دهید.واسط کاربری گرافیکی کاملا تغییر یافته که این تغییرات حتی بخش Album art را هم در بر می گیرد

این نرم فزار دسترسی به هزاران ایستگاه رادیویی و کانال هایی ویدیویی میتوان دسترسی پیدا کرد و تجربه لذت بردن از صدای فراگیر میتوان از قابلیت این نرم افزار نام برد. دریافت اطلاعات هنرمندان موسیقی، کنسرتها، ویدئوهای جدید و … از طریق Smart Search وجود دارد.نرم افزار پخش موسیقی Winamp همین الان این نرم افزار رو میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید

دانلود نرم افزار پخش موسیقی Winamp سیستم عامل ویندوز و اندروید

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط