دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 9 views
  • بدون نظر

دانلود بازی عصر مردگان Age_of_Undead برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

توضیحاتی در مورد بازی عصر مردگان

یکی دیگه از بازی هایی جذاب که در سبک استراتژیک میباشد بازی عصر مردگان یا همان Age_of_Undead میباشد. و توسط شرکت Insane Dreamers توسعه یافته و این بازی در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۲۲ به دست کمپانی دیوانه رویا پردازان ایران منتشر شد.

بازی که شما رو میتواند سرگرم کنند. یک بازی تک نفره است و در دو زبان مختلف ترجمه شده است. این بازی میتواند گفنت یک بازی چند ژانری است. که این این امکان به شما می دهد تا از سه جناح هایی مختلف یعنی ارتش نظامی, افراد آلوده, بازماندگان با آخر الزمان ترسناک زامبی  روبه رو شوید. قبل از بازی شما باید در کمپین انتخاب هایی استراتژیک داشته باشیئ. سپس وارد بنبرد شوید. برای زنده ماندن خودتان و خانواده خودتان باید بجنگید. و بر دشمنان خود پیروز شوید.

بازی عصر مردگان
این بازی پس از دهه ها گانه زنی  فیلم ها و بازی هایی ویدیویی درباره ویروس جدید که تازگی ها در شهر کشف شده است خبر داد. این ویروس انسان را به شکل زامبی در میاورد. پس از کمپانی بیلزارد که بازی رزنت اویل از شرکت کاپسکام انتشار شده بود بازی استراتژیک جدیدی بنام عصر مردگان شروع به تولید این بازی شد. همه چیز از چند ویدیویی عجیب و غریب ویروسی در شبکه هایی اجتماعی شروع شد.
که در آن افراد دیوانه در حال گاز گرفتن دیگران  در مکان هایی عمومی دیده می شدند. پس از خبر از هم پاشین بیمارستان ها و هیستری دسته جمعی که منجر به خشونت های کنترل نشده  شد. تصمیم گرفته شد اولین جکومت نظامی در شهر ایجاد گردد و شهروندان هراسان خود را در خانه های خود زندانی کرده اند. که مسئولان و مقامات در پی تلاش مهار این ویروس از بین برنده شده اند. این ویروس با سرعت زیاد در حال پخش است.
و در این میان شما باید در این بازی یکی از جناح هایی زیر رو انتخاب کنید

جناح هایی مختلف در بازی عصر مردگان

در بازی عصر مردگان سه جناح مختلف وجود دارد. که در اول بازی شما باید یک جناح مختلف بازی رو انتخاب کنید. این جناح ها از خود مردم هستند اما با گونه هایی مختلف هستند.
جناح اول جناح از این سو : این جناح کسانی هستند که در ارتش کشور فعالیت دارند. و در پی از بین بردن زامبی ها و ویروس که ساخته شده است هستند. شما در این جناح با انواع تکنیک هایی نظام گری آشنا خواهید شد. و خودتون برای یک نبرد بزرگ با زامبی ها همان ویروس هایی آلوده اماده میکنید.
جناح دوم جناح زامبی ها : در این بازی افرادی که تبدیل به زمبی شدن و از طریق این ویروس به یک زامبی ترسناک تبدیل شده اند میتوانیدآنها را کنترل کنید و برای پیروز شدن از این میدان نبرد باید تمام افرادی که به طور سالم در شهر هستند همه آنها را به شکل زامبی در بیاورید.
جناح سوم جناح بازماندگان: این جناح هم از افرادی تشکیل شده است اخرین بازماندگان از این ویروس زامبی هستند. با استراتژی مختلف و با استفاده از جناح اول میتوانید ویروس هایی که وارد شهر شده اند رو پاک کنید.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط