دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 4 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی Active Killdisk نسخه ۱۴٫۰٫۲۷٫۱ با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات در مورد نرم افزار

یک نرم افزار بسیار پر کاربردی برای کسانی که میخواهند اطلاعات حساس و مهم آنها به طور کامل از سیستم عامل پاک شود. و بعدا هیچ نرم افزاری قادر به بازیافت آن فایل مهم و حساس باشد. این نرم افزار معمولا در بعضی از شرکت ها یا سازمان های دولتی استفاده می شود.

که برای دسترسی اطلاعات به دیگران از نرم افزار زیر برای فایل هایی مهم خود استفاده میکنند. این نرم افزار تمامی اطلاعات موجود در هارد دیسک, فلاپی, هارد هایی جدا اکسترنال, فلش مموری ها و… به طور کامل و برای همیشه اطلاعات رو حذف میکنند. و این پاکسازی طوری انجام میشود که در آینده هیچ نرم افزار بازیابی نتواند آن را برگرداند. این نرم افزار بصورت رایگان با لینک مستقیم برای کاربران سایت سافت دی ال ارائه می شود.

نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی

این نرم افزار یک ابزاری مهم برای پاک کردن و تمیز سازی هارد پارتیشن ها میباشد. گاها بعضی مواقع شما در یک جاهایی نیاز دارید این اطلاعات طوری پاک شود که دست هیچکس قابل دسترسی نباشد. و چون امروزه نرم افزار هایی بسیار قدرتمندی که در بازیابی اطلاعات فایل نقش به سزایی دارند میتوانند اطلاعات شما رو کامل برگردانند. اما با استفاده از این نرم افزار Active Killdisk دیگر شما نگران فایل هایی خودتون نیستید. چون میتواند فایل هایی خود را به صورت کاملا مطمئن حذف نمائید.

قابلیت های نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی

این نرم افزار دارایی ویژگی هایی منحصر به فرد دارد که میتواند برای شما یک برنامه کاربردی و مفید باشد. این ویژگی ها میتوان گفت حذف ایمن تمام داده ها از هارد دیسک یا پارتیشن هایی منطفی داشته باشد. یعنی شما یک نرم افزاری کار میکنید که اطلاعات شما بصورت دائمی میتواند در آن پاک شود و هیچ وقت هم نمیتوانید آن اطلاعات رو برگردونید.
محیط نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی
نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی میتواند پاکسازی پارتیشن , درایوهای منطقی و فضای دیسک تعریف نشده که میتواند فضای کوچک که برای بازیابی اطلاعات هست رو به راحتی حذف کند. و شما توان بازگردانی هیچ فایلی رو نداشته باشید.
تصویر
این نرم افزار علاوه بر پشتیبانی هارد دیسک هایی ساتا , ایدی, اتا میتواند پشتیبانی از درایو های جامد همان اس اس دی  باشد. پشتیبانی کامل از درایوهای ثابت , فلاپی, درایو های زیب, و درایو هایی فلش مدیا و پشتیبانی از درایو هایی با حجم زیاد بیشتر از ۱۲۸ گیگ بایت میباشد..
برنامه حذف اطلاعات همیشگی
این نرم افزار امکان بکارگیری از طریق حالت خط فرمان رو دارا میباشد و اجرای عملیات پاکسازی از طریق یو اس بی یا سی دی و دی ودی قابل بوت میباشد. شما هم اکنون میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید.
دانلود نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی  Active Killdisk برای سیستم عامل ویندوز 

دانلود نرم افزار حذف اطلاعات همیشگی لینک مستقیم با حجم ۱۰۴ MB)

 برای دریافت نسخه جدید میتوانید از طریق سایت زیر وارد وب سایتActive شوید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط