دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 9 views
  • بدون نظر

دانلود بازی دوئل DNF برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی در سایت سافت دی ال

توضیحات در باره بازی

در گذشته از سری بازی هایی مبارزات که انتشار شده بودند.میتوان گفت بازی هایی که بصورت دو نفره دنبال میشدند. امروزه در کشور  ما از بازی هایی که بصورت دو نفره میباشد. بیشتر استقبال میگردد. این بازی ها میتواند در رایانه شما بصورت دو نفره بازی کنید. شخصیت اصلی دو قهرمان در بازی را روایت میکند. این بازی هم از سری بازی هایی است که میتوانید بصورت دو نفره با دوست یا آشنایی خودتون بازی کنید. این بازی در سبک اکشن ارائه می شود. و توسط شخصیت هایی زیر Arc System Works , EIGHTING Co., Ltd. , NEOPLE Inc توسعه و طراحی شده است. و در تاریخ ۲۷ ژوئن سال ۲۰۲۲ توسط خود افراد انتشار پیدا کرده است. 

بازی دوئل DNF اکشن مبارزه در نهایت به عنوان شخصیت مورد علاقه خود از فرنچایز دوست داشتنی وارد دنیای بازی جدید اکشن خواهید شد. بازی هایی مبارزاتی قبل همچون تیکن , کومبات و… زیادی وجود دارند که در آنها هم شخصیت هایی بسیار خوبی وجود داردند. از این بازی بعنوان یک بازی مبارزه فن نگاه کنید. چرا که هر بازیکن فن هایی جدید و دفاع هایی بهتری داشته باشد. میتواند پیروز هر میدانی باشد.

بازی دوئل DNF  پشتیبانی کامل از کنترلر هایی جدا هم دارا میباشد. با تنظیم کردن دسته بازی هایی خودتان میتوانید این بازی جذاب رو بصورت دو نفره با دوستان خود بازی کنید. این بازی علاوه بر دو نفره بودن میتوانید از بازی بصورت انلاین هم بازی کنید. در بازی انلاین این بازی بازیکنان بسیار قوی و زرنگ از سرتاسر جهان حضور دارند که آماده هستن با شما به رقابت بپردازند.

 دانلود بازی دوئل DNF

شخصیت هایی اصلی بازی دوئل DNF

یکی از محبوب ترین بازی هایی که در سبک مبارزات میباشند بازی دئول dnf  میباشد. در این بازی شخصیت هایی بسیار خوبی حضور دارند که میتواند قهرمان هر بازی باشند. در میان شخصیت هایی قرار داده شده میتوانید از میان شانزده شخصیت برگزیده شده که هر کدام دارایی مهارت هایی بالا و مبارزه هنر هایی رزمی بالا و داشتن قدرت بندی بسیار مناسب دارند. میتوانیدذ از میان آنها شخصیت خود را برای بازی انتخاب کنید. پیشی گرفته شما هم پیشی بگیرید. یا کاملا حریفان خود را شکست دهید و استاد یا قهرمان آزاده نهایی شوید!
بازی رایگان دوئل DNF
این شخصیت هایی مهم  بازی عبارتنداز:
 اولین شخصیت فرد دیوانه کننده  یا همانBerserker میباشد. که مبارزات بسیار خطرناک و دارایی مهارت فنی مناسب میباشد.
شخصیت بازی دئول
شخصیت دوم جنگ صلیبی یا همانCrusader میباشد. که میتواند بعنوان مبارزه سر سخت نام برد.بازی با این شخصیت بزرگ بسیار سخت و برای شکست دادن آن باید مهارت هایی ویژه ای بالایی داشته باشید.
شخصیت سوم بازی شوالیه اژدها یا همان Dragon Knight میباشد که این چهار شخصیت میتواند در بازی بهترین و قوی تریسن شخصیت ها میباشند. اما شخصیت ها شانزده نفری در بازی دوئل DNF عبارتنداز:
۱- دیوانه کننده ملقب به Berserker
۲- جنگ صلیبی ملقب به Crusader
۳- شوالیه اژدها ملقب به Dragon Knight
۴ تیغ شبح ملقب به -Ghostblade
۵- گریپلر ملقب بهGrappler
۶-هیتمن ملقب به Hitman
۷- تفتیش عقاید ملقب به Inquisitor
۸-کونویچی ملقب به Kunoichi
۹-پرتاب کننده ملق به Launcher
۱۰-تکاور ملقب به Ranger
۱۱- مهاجم ملق به Striker
۱۲-استاد سویفت ملقب به Swift Master
۱۳-عیب یاب ملقب به Troublershooter
۱۴-پیشتاز ملقب به Vanguard
۱۵-افسونگر ملقب به Enchantress
۱۶-جنگجوی گمشده لقب به The Lost Warrior

حالابرخی از کاربران این سوال رو تویی استیم داشتند که آیا این بازی برای نسخه ایکس باکس هم میاید؟

این بازی دئول dnf  یک بازی که برای تهیه نسخه ویندوز ارائه شده است. اما برای نسخه ایکس باکس هنوز مشخص نیست و سازندگان هیچ نقل و قولی در این موضوع ارائه نشده است. همواره منتظر پخش این بازی در ایکس باکس هم هستیم.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط