دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 187 views
  • بدون نظر

دانلود بازی شبیه سازی ساخت و ساز برای builder-simulator-pooltastic کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی 

درباره بازیبازی شبیه سازی ساخت و ساز

بازی بسیار مدرن و جذاب از کمپانی Live Motion Games میباشد. یک بازی رویایی که هر کسی می تواند با آن بازی کند. این بازی در شبک ماجراجویی و شبیه سازی با یک استراتژی بهتر میباشد. این بازی توسط شرکت  Live Motion Games ، Frozen Way در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۲ انتشار شد. این بازی که موضوع آن ساخت و ساز ساختمان میباشد. یک بازی عالی برای کسانی است که می خواهند خانه ای بسازند.از ابتدا ساختمان تا انتهایی ساختمان با شما خواهیم بود. این بازی دارایی کنترلر پشتیبانی جزئی میباشد.

بازی شبیه سازی ساخت و ساز

این بازی که جدید ترین و نو آوری ترین بازی هایی سال ۲۰۲۲ میباشد که دارایی گرافیک خیر کننده نسبت به بازی هایی دیگر با حجم کم میباشد. این بازی که شما در ابتدایی بازی شروع به یک پروژه ساختن یک ساختمان میکنید. پول هایی زیادی در قبال ساختن ساختمان ها بدست می آورید. از این رو شما میتوانید با جمع آوری پول هایی خود نسبت به تهیه پروژه هایی بزرگتر خودتون رو ثروتمند کنید. در این بازی تنها چیزی که برای شما مهم است این است که دارایی متراژ و بنایایی بسیار زیبا داشته باشید.ازی شبیه سازی ساخت و ساز رو میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید

نقشه کشی در بازی شبیه سازی ساخت و ساز

شما در پروژه ها از ابتدا , یک آجر در یک زمان  در بازی آسان دریافت میکنید. بازی با نشان دادن آموزش به شما راهنمایی و آموزش می دهد. که چگونه یک ساختمان رو بسازیم .اما در حالت سخت هیچ راهنمایی دریافت نمیکنید. همه چیز بستگی به نابغه ای شما و در عوض به مهارت هایی سازنده خود تکیه کنید. همه چیز رو خودتان میسازید. اگر در ساخت و ساز مشکل بوجود بیاید میتواند زیان هایی جبران ناپذیری بهتون وارد کند. پس در ساخت و ساز بازی بسیار دقت کنیم.

بازی جدید شبیه سازی ساخت و ساز

ساخت اولیه ساختمان در بازی شبیه سازی ساخت و ساز

شما در این بازی اول از همه طرح نقشه یک ساختمان را راه اندازی میکنید. نقشه ساختمان رو باید مو به مو انجام دهید. ابتدا باید فنداسیون ساختمان رو کار کنید. که اولین بنای ساختمان فنداسیون آن است. سپس با استفاده از آجر هایی که میخرید از فروشگاه ها میتوانید به راحتی قدم به قدم ساخت یک بنا رو شروع کنید. بعد از ساختن فنداسیون نوبت به شروع ساخت دیوار ها میباشد. در این بازی باید دقت عمل داشته باشید که دیوار هایی شما شاغل باشد. و دیوار کج به درد نمیخورد. پس از اتمام دیوار ها میتوانید از فروشگاه برای خرید پنچره هایی آن اقدام کنید.
بازی رایگان شبیه سازی ساخت و ساز
در این بازی صفر تا صد یک ساختمان رو شما میسازید. از فروشگاه وسایل و ابزار هایی مناسب برای ساخت ساختمان تهیه کنید. اینوسایل ها مانند: سیمان, آجر, ماسه, پوک, کاشی هایی سرامیک و… میباشند. میتوانید ابزار هایی مانند فرقون , بیل , وسایل درس کردن بتن رو هم از فروشگاه تهیه کرده و شروع به ساخت ساختمان بزرگ کنید. به یاد داشته باشید که هر چه کیفیت ساخت ساز شما بالاتر باشد میتوانید پول خوبی کسب کنید.برای دانلود این بازی میتوانید از سایت سافت دی ال بصورت رایگان دریافت کنید.
تصویر از شبیه سازی ساخت و ساز

شروع بازی شبیه سازی ساخت و ساز

بعد از اتمام و خریدن وسایل و ابزار ها حال وقت آن است که دست به کار بشید. و آنچه در نقشه آوردید رو در عمل پیاده سازی کنید. این بازی یک بازی بسیار جذاب هست که در مراحل مختلف ساختمان نیاز به تفکرات زیادی دارید که این ساختمان رو چگونه و چطوری بسازید. شما به بعد از حفر فنداسیون باید دیوار هاتون رو برپا کنید. و پنچره ها و در ها خود رو از فروشگاه تهیه کنید و آن ها را نصب و راه اندازی کنید. یک بازی بسیار سرگرم کننده خواهد شد برای شما امیدوارم از این بازی لذت کافی رو برده باشید.
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط