دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 32 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه جدید موزیلا بتا ۱۰۴ با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دی ال

درباره نسخه جدید موزیلا بتا۱۰۴

مرورگر نسخه ۱۰۴ رسما توسط شرکت موزیلا فایرفاکس انتشار شد. نسخه جدید نسخه ای که امروز در ۲۲ جولای ۲۰۲۲ انتشار شد. مرورگر موزیلا فایرفاکس یکی از بهترین و محبوب ترین مرورگر هایی اینترنتی میباشد. با استفاده از نسخه ۱۰۴ موزیلا فایرفاکس میتوانید با سرعت چند برابری نسبت به مرورگر قبلی ینی نسخه ۱۰۳ بتا در فضای اینترنت با امنیت کامل گشت و گذار داشته باشید.این مرورگر نسبت به مرورگر قبلی این نسخه بسیار مرورگر امن و قابلیت هایی بسیار بهتری دارد. میتوانید نسخه جدید موزیلا بتا بصورت رایگان دریافت کنید

نسخه جدید موزیلا بتا

مرورگر فایرفاکس نسخه ۱۰۴ بتا یکی از مرورگر هایی خوب و متوسط میباشد. که از آنجایی که موتور کوانتوم ۳۰ درصد حافظه کمتری نسبت به مرورگر هایی دیگر مصرف میکند. این برنامه مرورگر میتواند با حداکثر سرعت برای شما کار کنند.این مرورگر فایر فاکس نسخه ۱۰۴ عملکرد بهتری برای بازی هایی انلاین به ارمغان می آود.

از این رو میتوانید از این مرورگر تاخیر ها یا گندی بازی رو از بین ببرید.هر ایپی که دارایی یک پینگ در بازی هایی انلاین میباشد. زمان پینگ را بسیار بالاتر میبرد و بطور کلی به بازی سرعت فوق العاده بهتر و بهینه میبخشد. و همه اینها بخاطر داشتن مرور سریعتر و کم حجم تر است. نسخه بتا از نسخه اصلی حجم کمتری دارد و سرعت بارگذاری نسبت به نسخه هایی اصلی بسیار بالاتر است.

طراحی گرافیک نسخه جدید موزیلا بتا ۱۰۴

این نرم افزار فوق العاده زیبا نسبت به نسخه هایی قبلی بسیار شیک و طراحی زیبا و هوشمندانه ای دارد. با ظاهر جدید و ویژگی هایی متفاوت توانسته این مرورگر به دل میلیون ها کاربر از سراسر جهان بشیند. شما در موزیلا فایرکس میتوانید برگه هایی جدید برای جستجو مطالب دیگر استفاده کنید. یا میتوانید از کتابخانه که همه چیز هایی فایر فاکس در آن ذخیره شده استفاده کنید. این نرم افزار به شما اجازه میدهد تا پلاگین هایی مربوط به مرورگر اضافه کنید. بدون داشتن مشکل خاصی و راحتی کار با این مرورگر زیبایی این مرورگر بسیار دوچندان کرده است.

موزیلا فایرفاکس بتا 104

این مرورگر علاوه بر زیبایی درایی امنیت بسیار بالا میباشد که شما میتنوانید از مرور خصوصی فایر فاکس برای مسدود کردن تبلیغات یا ردیاب استفاد کنید. علاوه بر این صفحات میتوانید تا ۴۴ درصد سریعتر مرورگر بارگزاری میشود. و در مواقعی که شما وارد یک وب سایت میشوید. رمز هایی عبور , کوکی ها و تاریخچه را از رایانه شما پاک می کند.و وقتی که مرورگر را میبندید هیچ آثار رمزی یا کوکی یا تاریخچه در مرورگر شما دیده نمی شود.

نسخه 104 موزیلا فایر فاکس بتا

قابلیت هایی مرورگر نسخه جدید موزیلا بتا ۱۰۴

شما با استفاده از این مرورگر میتوانید به راحتی افزونه هایی مثل  adblock، ublock، lastpass و یا میتوانید هزاران افزونه دیگر بر این مرورگر نصب کنید. شما در این نسخه میتوانید مرورگر خودتون بصورت شخصی سازی کنید. فایر فاکس را با همه چیز تم ها گرفته تا ابزار ها بصورت شخصی سازی استفاده کنید.

این نسخه سازگاری کامل با نسخه هایی اندروید موبایل دارا میباشد. و در بارگزاری سایت ها هیچ مشکلی پیش نمیاورد. بغیر از این قابلیت ها این مرورگر دارایی مرورگر امن و امنیت میباشد. که نسبت به نسخه هایی قبلی آن ویرایش شده است. شما میتوانید نسخه جدید موزیلا بتا این مرورگر رو بصورت دو فرمت ۳۲ و ۶۴ بیتی دریافت کنید. این نرم افزار بصورت رایگان عرضه میشود.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط