دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 13 views
  • بدون نظر

دانلودآنتی ویروس وایپر Vipre Antivirus 2022 برای کامپیوتربا لینک رایگان و مستقیم

درباره نرم افزار آنتی ویروس وایپر

نرم افزار آنتی ویروس وایپر یکی از بهترین و قوی ترین محافظت رایانه است. این برنامه این تضمین به شما میدهد که با توجه به فایل هایی آلوده جدید که به دست شرکت های بزرگ تولید میشوند. میتواند یک سد راه برای آنها باشد. یک آنتی ویروس به همراه ابزار هایی امنیتی , آنتی اسپم, آنتی اکسپلویت میباشد. این آنتی ویروس میتواند به راحتی سرعت کامپیوتر شما رو چند برابر افزایش ببخشد.و میتواند گفت مجموعه از ابزار های حرفه ای برای حفظ کامل امنیت شما در اینترنت است.میتونید آخرین نسخه این آنتی ویروس رو دریافت کنید.

آنتی ویروس وایپر

آنتی ویروس وایپر با بهره گیری از فایرول بسیار قدرتمند میباشد که این نرم افزار بروز رسانی مداوام توسط شرکت وایپر انجام میگیرد. شما میتوانید تقریبا هر ماه آننتی ویروس قدرتمند خود را بروز رسانی کنید. این نرم افزار امنیتیشما را در برابر ابزار هایی مخرب  و ویروس هایی اینترنتی محافظت قرار می دهد. و جلوی هر گونه فعالیت هایی هکرانه, خرابکاری , دستکاری که موجب تهدید امنیت اطلاعات و حریم خصوصی شما میشود از آن محافظت میکند. شما میتوانید این نرم افزار بصورت رایگان دریافت کنید.

ویژگی های نرم افزار آنتی ویروس وایپر

دارایی پکیچ قدرتمند نسخه ۲۰۲۲ که آخرین نسخه این نرم افزار میباشد. همواره میتواند یک محافظ گر یا بادیگارد مناسب برای کامپیوتر شما باشد. این نرم افزار قابلیت هایی همچون دارا بودن ویژگی Edge Protection برای گشت و گذار در اینترنت میباشد. که شما با خیال راحت در اینترنت از صفحه بازدید میکنید. این نرم افزار بزرگ دارایی رابطه کاربری پیشرفته و ساده میباشد. و محافظت از فعالیت هایی شما در شبکه اجتماعی جزء وظایف این نرم افزار میباشد. 

این نرم افزار دارایی قابلیت فیلتر کردن اسپم ها میباشد.این نرم افزار علاوه برا پشتیبانی از pop3 , smtp  برای محافظ امنیت میتواند پشتیبانی از اسکن دیسک دهارو هم بر عهده داشته باشد.قابلیت هایی متعددی درباره این نرم افزار وجود دارد که ما مهمترین ها رو برای شما گفتیم. با استفاده از این نرم افزار میتوانید تاریخچه مرورگر خود را بصورت کامل پاک کنید. نرم افزار آنتی ویروس وایپر میتوانید هم اکنون نسخه جدید سال ۲۰۲۲ را دریافت کنید.

تصاویری از محیط برنامه

در صورت داشتن پسورد: softdl98.com

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط