دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 651 views
  • بدون نظر

دانلود بازی خدای جنگ ۱ نسخه کم حجم برای کامپیوتر با لینک رایگان و لینک مستقیم از سایت سافت دی ال

درباره بازی خدای جنگ ۱

در اویل ۲۰۰۵ سونی بازی جدیدی بنام گاد اف وار عرضه کرد که خیلی زود یکی از بهترین بازی کنسول پلی استیشن شد. در این کریتوس را به دورانی به تصویر می کشد که بعد اخرین ماموریت ایزدان به پایان برسد.

یکی از بهترین بازی هایی است که میتوان به جرات گفت که آنهایی که گیم پلی دهه ۷۰ هستند از این بازی خاطره بسیار خوبی دارند.نسخه این بازی در سال ۲۰۰۵ توسط شخص دیوید جفی در استودیو سنتا مونیکا توسعه یافته شده است. این بازی که بصورت اکشن و ماجراجویی دنبال میشود. شخصیت اول کریتوس نامی که برای شما آشنا است. شخصیت هایی برتر در این داستان وجود دارد که در ادامه مطالب برای شما خواهیم گفت. این بازی کاملا رایگان میباشد. شما میتوانید با تنظیم دسته بازی خود از این بازی جذاب لذت ببرید.

بازی خدای جنگ 1

نسخه اول این بازی برای اولین بار برای پلی استیشن در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه شد. میتوانم به جرات بگم که صد ها میلیون از جهان طرفدار این بازی زیبا شده اند. بازی خدای جنگ با شخصیت کریتوس همانطور که از اسمش آشنا هست میتواند یک بازی جذاب برای شما باشد. شما در نسخه بازی برای نابود کردن شخص بنام زئوس هستید. که در آن یکسری جریان ها شده هست که در ادامه مطالب برای شما توضیح خواهیم داد.

داستان بازی خدای جنگ ۱

بازی خدای جنگ ۱ شخصیت اول ینی کریتوس در ابتدای بازی به بالاترین نقطعه کوه میرود و میگوید که ایزدان منو رها کردند و من تصمیم به خودکشی دارم و خودشو پرت میکند پایین اما در این حیف کریتوس در دریایی اژه و در بالایی کشتی افرادی درگیر شد.

اما در این حین سراغ شخصی بنام سایگان میرود. سایگان از کریتوس میخواهد که در نابودی هایدان بهش کمک کند چرا که هایگرا یک اژدهایی بسیار بزرگ است اما کریتوس سراغ هایگرا میرود تا آن را با استفاده قدرت جادویی برق که سایگان بهش هدیه داده آن را نابود کند.

اما موقعی که به هایگرا میرسد ناخدای کشتی بر روی اون تعظیم میکند و التماس جان آن را میکند. البته گردن نا خدای کشتی کلیدی وجود دارد که در جلو تر به شما توضیح خواهم داد.بازی خدای جنگ ۱ بصورت رایگان دریافت کنید

اما بعد از جنگ سخت کریتوس با هایگرا موفق میشود این اژدهای غول پیکر رو از بین ببرد.اما در این عین سایگان از کریتوس بخاطر کشتن هایگرا تشکر میکند.سپس کریتوس به دهن هایگرا رفته و دنبال آن نا خدا میگردد که ناخدا رو در لحظه آخر رو به مرگ میبیند که از اون تقاضای کمک میکند. اما کریتوس کلیدی که در گردن آن قرار دارد آن را از اون میگیرد و آن را رها میکند.

کریتوس بعد از ینکه کلید رو از نا خدا میگیرد سریع به کابین میرود و آنجا را باز میکند و اون صحنه هایی که زنان رو به سلاخی کشیده اند کابوس هایی کریتوس با دیدن این صحنه ها زنده میشود.بازی خدای جنگ ۱ بصورت لینک مستقیم دریافت کنید

بازی خدای جنگ

بازی خدای جنگ ۱ اما در حین حال با صدای بلند داد میزند و میگوید اتنا و سپس اتنا که خواهر کریتوس است سراغ اون میاید. و کریتوس از اون میپرسد که من ده سال به حرف هایی ایزدان گوش کرده ام پس کی میخواهم از این کابوس راحت بشم اتنا میگوید: شهر آتن به دست اریس افتاده است تو مامور شدی از طرف خداوند که اریس رو نابود کنی . تنها یک فانی میتواند اریس رو نابود کند.

کریتوس در حال حرکت به سمت شهر تا با اریس مقابله کند.اما افرادی در پی هستن تا آن را بکشند. در حین کریتوس به مبارزه مدوسا میرود و آن را نابود میکند. در حالی که کریتوس به سنگ کردن سر مدوسا نیاز داشت. در این حین اونو نابود میکند و جادوی سنگ کردن رو میگیرد.

بازی خدای جنگ ۱ قهرمان داستان ما راهی برای ورود به شهر است اما در این عین با پیشگویی اتنا روبه رو میشود که آون برای از بین بردن اریس باید یک جعبه پاندایی که داخل چیزی مخفی شده است که با آن میتوانی اریس رو شکست بدید. اما قبلا گفتن این ازش میخواهد که معبد اونو پیدا کند تا راز از بین بردن اریس برات بگویم.

بازی خدای جنگ ۱ اما بعد از نابودی هیولات بزرگ از طرف زئوس یک ساعقه برق به آن اهدا میشود که در ادامه زئوس میخواهد از آن به خوبی استفاده کند.اما در آخر کریتوس خدای جنگ ان جعبه پاندا رو پیدا میکند و در داخل آن بفهمد که چه چیزی برای نابودی اریس پنهان شده است.

اما با پیدا کردن این جعبه میبیند که یک جعبه خالی است. در حین اتنا ظاهر میشود و میگوید داخل جعبه بجز امید چیز دیگری نیست. با داشتن امید میتوانی اخرین خدای جنگ رو از بین ببری و شهر رو از دست اریس نجات دهید. کریتوس به جنگ اریس میرود و آن را شکست میدهد. و در دختر پادشاهی بعنوان خدای جنگ تکیه می دهد. اتنها هم از خدایان میخواهد تا کابوس کریتوس از بین برود. شما میتوانید بازی خدای جنگ ۱ را بصورت رایگان دریافت کنید.

 

تصاویری از بازی

تصویر بازی خدای جنگ محیط بازی خدای جنگ

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط