دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

 • بازدید : 8 views
 • بدون نظر

دانلود نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز ۱۴٫۶۳۵٫۹ برای موبایل با لینک رایگان و مستقیم از سافت دی ال۹۸

بازی کلش اف کلنز یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی هایی است که هر کسی با آن اشنایی داشته باشد. دوس دارد آن را بازی کند. یک بازی که هر چند سال هم بازی کنید تمامی ندارد. بازی که به سبک مدیریتی میباشد. این بازی توسط شرکت SuperCell توسعه و طراحی شده است. بازی که میتواند شما رو سالیان سال سرگرم کنند. یک بازی با گرافیک بالا و بسیار جذاب برای هر کاربر میباشد.همین الان میتوانید نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز از سایت سافت دی ال دریافت کنید.

نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

در نسخه نهایی کلش اف کلنز شما میتوانید میلیون کاربر از سرتاسر جهان که در این بازی بصورت انلاین بازی میکنند بپیوندید. موضوع اصلی این بازی به این شرح است.شما باید قبیله خود را گسرش بدید. ساختمان هایی جدیدی بسازید. با استفاده از منابع که در اختیار دارید میتوانید نیرو هایی نظامی جدید تربیت کنید. شما باید دهکده خودتون انقد کار کنید تا یک دهکده با قدرت و باشکوه باشد.

جنگ با دهکده هایی دیگر بروید با استفاده از نیروهایی که در اختیار دارید به دهکده دیگران حمله کنید و مقدار منابع بسیاری رو برای دهکده خود بیاورید. این کار باعث میشود شما زودتر به قدرتی که میخواهید دست پیدا کنید. نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز میتوانید دانلود کرده و آن را نصب کنید

نحوه بازی کردن نسخه نهایی کلش اف کلنز

در این بازی جذاب ابتدا شما در یک دهکده کوچیک مشغول به مدیریت آن دهکده میشوید. در ابتدای بازی برای شما ۲ کارگر استخدام میکند بطور خودکار که میتوانید از این کارگران برای تاسیس بنا یا ارتفا دادن ساختمان ها استفاده کنید. سپس شما این دهکده کوچیک رو باید انقد قوی کنید که دشمنان نتواند به راحتی وارد مقرر شما شوند. در این بازی شما علاوه در دفاع و افزایش قدرت دفاعی باید قدرت حمله نظامی خودتون رو هم افزایش دهید.

ابتدا برای افزایش قدرت نظامی خود به یک پژوهشگاه نیاز دارید. که در سطح ۵ به بالا به آن دست خواهید یافت.ساختمان هایی خود را ارتفا داده و قدرت نظامی خودتون افزایش دهید تا به یک قدرت بزرگ برسید.

راه هایی افزایش پیشرفت در بازی کلش اف کلنز

در این بازی شما راه هایی زیادی برای پیشرفت از لحاظ استحکامات نظامی دارید. یکی از راه هایی پیشرفت بازی حملات متعدد و زیاد برای دریافت منابع بیشتر میباشد. هر چقد منابع شما بیشتر باشد میتوانید ساختمان هایی خودتون رو ارتفا داده و قدرت خود را افزایش دهید. اما راه دیگر افزایش قدرت استفاده از دیوار هایی آهنی میباشد. که میتواند شما را در برابر حملات و غارت منابع دشمن حفظ کند.با ارتفا دادن دیوار هایی خود به استجکامات دفاعی خود افزایش دهید تا هر دهکده نتواند به شما حمله و غارت بزند.

کارگران خود را همیشه برای ارتفا یا ساخت ساختمان ها استفاده کنید. و یا میتوانید با استفاده از پژوهشگاه برای ارتفا دادن قدرت نظامی خود اقدام کنید.نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز بصورت لینک مستقیم دریافت کنید

بازی کلش اف کلنز

نبرد قبیله ها در بازی کلش اف کلنز

نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز شما پس از ساختن قلعه محافظت میتوانید به یک قبیله که هر کدوم دوس دارید بپیوندید. در این قبیله شما باید برای دوستان خود کمک کنید همچنین داد و ستد نیرو در آن انجام میشود. شما میخواهید یک جنگ بین دهکده دیگر شروع میکنید. در قبیله میخواهید که برای شما نیرویی نظامی اعزام کنند. سپس با درخواست رگ میتوانید از دوستانی که در یک قبیله هستید از آنها تقاضای نیرو کنید تا خودتون برای نبرد با دهکده که منابع زیادی دارد آماده کنید.

شما در قبیله میتوانید به جنگ قبایل دیگر بروید. هر قبیلی میتواند ۵ الی ۵۰ نفر به جنگ با قبایل دیگر معرفی کند. که پس از انتخاب بازیکن ۵ در ۵ یا ۱۰ در ۱۰ و… جنگ با همدیگر میروید.نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز در تاریخ ۱۰ آگوست انتشار شده است

لیگ قبیله ها در بازی کلش اف کلنز

این بازی علاوه بر جنگ قبیله میتوانید جنگ لیگ هم خودتون معرفی کنید شما کمتر از ۱۵ بازیکن نمیتوانید معرفی کنید. شما در این جنگ روبه روی هفت قبیله قرار میگیرید که با کسب ستاره هایی زیاد میتوانید میتوانید به رتبه دست یافتن قبیله خود کمک کنید. و سپس در پایان لیگ برای شما پاداش بسیاری محیا میکند. که میتوانید از آن پاداش افزایش قدرت دهکده خودتون کمک کنید.

انواع منابع در بازی نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

در این بازی شما چهار نوع منابع دارید که آنها را اط طریق حملات یا حذف کردن درختان زاید بدست میاورید.

 • اکسیر بنفش( برای ارتفا بعضی ساختمان ها و ارتفا قدرت نظامی و از بین بردن موانع استفاده میشود)
 • منابع طلا ( این منابع فقط برای ارتفا ساختمان ها انجام میشود و گاها برای از بین بردن درختان یا موانع زاید استفاده میشود)
 • اکسیر سیاه ( اغلب برای ارتفا قدرت نظامی و ارتفا شاه و ملکه استفاده میشود)
 • منابع الماس( اغلب این منابع برای زود ارتفا یافتن , خرید سپر هایی دفاعی , خرید کارگر جدید, تولید نیروی نظامی در یک ثانیه, برای خرید منابع استفاده میشود.

ملکه و پادشاه در بازی نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

در این بازی شما در سطح ۹ و ۱۰ صاحب یک ملکه و یک پادشاه میشوید. که میتوانید از آنها در نبرد هایی رودرو یا در نبرد هایی بین قبیله استفاده کرد. سطح هر ملکه و پادشاه تا لول ۸۰ میتوانید ارتفا دهید. اما برای ارتفاع دادن باید سطح ساختمان پایگاه داده خود را ارتفا دهید. هر چقد پادشاه و یا ملکه خود لول آنها را افزایش دهید بی شک قدرت آنها در نبرد بیشتر خواهد شد. و شما را میتوانند به پیروزی برسانند.

پایگاه سازننده در بازی نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

در بازی کلش اف کلنز علاوه بر پایگاه داده ساختمان میتوانید از کشتی به آن سوی دورتر یک جزیره وجود دارد که بعنوان پایگاه سازننده میتوانید در آنجا فعالیت کنید. در آن جزیره مثل پایگاه داده ساختمان هاتون ارتفا داده و به جزایر دیگر حمله میکنید.

نیرو هایی موجود در نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

 • بربر( ارتفا تا سطح ۱۰)
 • آرچر( ارتفا تا سطح ۱۰)
 • جیانت( ارتفا تا سطح ۹)
 • ویزارد( ارتفا تا سطح ۱۰)
 • دیوار شکن( ارتفا تا سطح ۱۱)
 • دزد( ارتفا تا سطح ۱۱)
 • دراگون( ارتفا تا سطح ۹)
 • هیلر( ارتفا تا سطح ۷)
 • آزدهای کوچک( ارتفا تا سطح ۱۰)
 • آزدهایی برقی( ارتفا تا سطح ۶)
 • و…

 

تصاویری از محیط نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

تصویر نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز

محیز نسخه نهایی بازی کلش اف کلنز قدرت بازی کلش اف کلنز

مشخصات و دانلود
 • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط