دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 43 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه ۱۰۶ گوگل کروم برای مک با لینک رایگان و مستقیم

اخرین نسخه مرورگر ۱۰۶٫۰٫۵۲۳۱٫۲ برای مک میباشد

توضیحاتی در مورد نسخه ۱۰۶ گوگل کروم

نسخه ۱۰۶ گوگل کروم برای مکینتاش انتشار شد. نسخه جدید گوگل کروم ۱۰۶ که جدید نسخه گوگل کروم میباشد شرکت گوگل با یک شگفتی جدید نسخه جدید این مرورگر برای سیستم عامل مک انتشار کرد. این نسخه دقایقی قبل از سایت رسمی مرورگر گوگل کروم در تاریخ ۱۵ آگوست سال ۲۰۲۲ انتشار کرد. با این نسخه جدید دوباره طرفداران مرورگر گوگل کروم را به وجد آورد. اما در حالی که همه منتظر نسخه سیستم عامل ویندوز بودند ولی محاسبات بعضی از کاربران اشتباهی در آمد و گوگل توانست مرورگر گوگل کروم برای سیستم عامل مک برای اولین بار عرضه کند.

نسخه 106 گوگل کروم

مرورگر گوگل کروم یکی از بهترین و پر قدرتمند ترین برنامه هایی اینترنتی تحت وب میباشد. که روزانه میلیون ها نفر از این مرورگر برای استفاده از سایت هایی اینترنت استفاده میکنند. اما این مرورگر از آنجایی که شهرت خاص و عام دارد همیشه جزو مرورگران بهتر باشد. در ماه هایی قبل شرکت گوگل که بزرگترین شرکت در زمینه موتور هایی جستجو. میباشد توانست نسخه جدید گوگل کروم ۱۰۶ را امروز انتشار کند. در حالی که همه فکر میکردن این نسخه برای کامپیوتر عرضه میشود. برای دانلود این مرورگر میتوانید بصورت رایگان برای سیستم عامل مک دانلود کنید.

قابلیت هایی مرورگر گوگل کروم در سیستم عامل مک

از قابلیت هایی مهم مرورگر گوگل کروم میتوان گفت داشتن سرعت بارگزاری سایت ها بسیار بالا میباشد. شما میتوانید از این رو این مرورگر گوگل کروم را در سیستم عامل مک داشته باشید. در نسخه جدید این مرورگر ۱۰۶ داشتن پلاگین هایی امنیتی افزوده شده است. این مرورگر علاوه بر داشتن سرعت بالا دارایی امنیت و ایمن بودن میباشد. کاربران اینترنت اکثر از این مرورگر استفاده میکنند. زیرا این مرورگر میتواند پس از وارد شدن به یک سایت و دادن داده هایی شما آنها را بلافاصله بعد از خروج حذف کند. تا در دسترس دیگران نگیرد. شما هم میتوانید از این مرورگر زیبا در سیستم عامل مک داشته باشید.

موضوع: دانلود نسخه ۱۰۶ گوگل کروم برای مک

فرمت فایل: Rar

حجم فایل: ۱۰۳ MB

نسخه: ۲۰۲۱

تاریخ انتشار: ۱۵ اگوست سال ۲۰۲۲

توسعه دهنده:گوگل

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از محیط برنامه

تصاویر مرورگر گوگل کروم 106

تصویر گوگل کروم نسخه 106 نسخه رایگان 106 مرورگر گوگل کروم

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط