دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 5 views
  • بدون نظر

دانلود مجموعه ابزار هایی ویندوز NirLauncher با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات در مورد مجموعه ابزار هایی ویندوز

یکی از بهترین نرم افزار هایی که در داخل آن میتوان به جرات گفت صد ها ابزار هایی مفید در آن میباشد. شما برای داشتن یک کامپیوتر منظم و مرتب نیاز به یک سری ابزار هایی دارید این نرم افزار توسط شرکت NirSoft توسعه یافته شده است و آخرین نسخه این نرم افزار یعنی ۱٫۲۳٫۶۳ در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۲۲ عرضه شد. نسخه هایی قدیمی این نرم افزار ثابت کردند که میتوانند ابزار مفید و کار آمد برای یک سیستم عامل باشند. شما میتوانید این ابزار ها  را در رایانه یا لپ تاپ خود استفاده کنید. دانلود نرم افزار مجموعه ابزار هایی ویندوز بصورت رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید.

جموعه ابزار هایی ویندوز

نرم افزار نیر لانچر پکیچ شامل بهترین و کم حجم ترین ابزار هایی یک کامپیوتر است. میتوانید از این برنامه برای بازیابی پسورد هایی مختلف در سیستم عامل مختلف استفاده کنید. یک قسمت اختصاص داده شده است برای بازیابی رمز هایی سیستم عامل ها میباشد. قسمت هایی بعدی مشاهده و مدیریت کش مرورگر, ابزار هایی کار با شبکه, سیستم ها و هارد ها و برنامه هایی مربوط به نرم افزار هایی پخش صوتی و تصویری  و دسکتاپ میباشد. این ابزار هایی رایانه در قالب یک نرم افزار ساخته شده است که میتوانید آنها را بدون نصب اجرا کنید. شما برای اجرای هر نرم افزار میتوانید از نرم افزار NirLauncher استفاده کنید. مجموعه ابزار هایی ویندوز در اختیار شما قرار دارد.

قابلیت هایی مجموعه ابزار ویندوز در نرم افزار NirLauncher

از قابلیت هایی این نرم افزار میتوان اشاره کرد استفاده کاملا رایگان از تمام نرم افزار هایی موجود در داخل این نرم افزار  که بصورت رایگان میتوانید از ابزار ها برای پیشرفت کار خود استفاده کنید. از ویژگی هایی مهم این نرم افزار میتوان اشاره کرد دارای ابزارهای بازیابی رمز عبور میباشد. ابزار نظارت بر شبکه و امکان اضافه کردن بسته های نرم افزار به بسته اصلی که از بهترین ویژگی هایی این نرم افزار شامل میشود.

موضوع: دانلود مجموعه ابزار هایی ویندوز NirLauncher

فرمت فایل: .Rar

حجم فایل: ۳۵ MB

نسخه: ۲۰۲۲

تاریخ انتشار: ۱۵ اگوست سال ۲۰۲۲

توسعه دهنده:NirSoft

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از محیط برنامه
عکس مجموعه ابزار هایی ویندوز تصویر مجموعه ابزار هایی ویندوز محیط مجموعه ابزار هایی ویندوز
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط