دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 451 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه دوم بازی خدای جنگ ۲ برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات در مورد بازی خدای جنگ ۲

پس از انتشار نسخه اول بازی خدای جنگ شرکت  استودیو سنتا مونیکا توسعه و طراحی شده بود این بار نوبت به نسخه دوم این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول دو انتشار کرده اند.  این بازی در سبک ماجراجویی و اکشن میباشد.این بازی یکی از پر فروش ترین بازی هایی سال محسوب میشد. بازی که طرفداران صد میلیون نفری رو همراه داشت. نویسنده این بازی بالوک که یکی از شایسته ترینا بسیار بر این باور هستند که او با شایستگی جای دوید جایکری رو پر کرد اما بالوک بعد از مدتها به کمپانی استودیو سنتا بازگشت و نسخه دوم بازی خدای جنگ انتشار کردند. نسخه ای که پر فروش ترین بازی سال بود.

بازی خدای جنگ 2

داستان بازی خدای جنگ ۲

در ابتدای بازی کریتوس که به تخت خدای نشسته بود ناگهان از طرف شهر سپاه کریتوس در حال نابود شدن بودند. کریتوس تصمیم میگیرد خودش را به زمین برساند تا آنها را از دست زئوس نجات دهد. زئوس با حیله گری تمام کریتوس رو به زمین میاورد و با استفاده از پرنده کوچک قدرت آن را گرفته و آن را به حالت طبیعی در میاورد و سپس قدرت آن را به مجسمه(کلالوس) میدهد. مجسمه فعال میشود و برای نابود کردن کریتوس تلاش میکند. در این حین از طرف خدایان(زئوس) یک شمشیر بسیار قدرتمند ارسال میشود تا کریتوس آن مجسمه رو بطور کامل نابود کند.

ابتدا کریتوس فکر میکرد که خواهرش آتنا باعث شده تا قدرت آن از دست برود و اما جریان واقعی این نبود.

حال کریتوس از زئوس میپرسد که چرا برای من کمک میکنی و این شمشیر المپوس رو برای کریتوس میفرستد تا آن مجمسمه کاپلالوس را نابود کند.حالا این زئوس مکار و حیله گر برای کریتوس چه نقشه هایی تو سر دارد. در همین حین کریتوس در مقابل کلالوس ایستاده است که نگهان شمشیر المپوس فرستاده میشود. زئوس از کریتوس میخواهد برای نابود کردن مجسمه کلالوس باید از شمشیر المپوس استفاده کنی. اما کریتوس برای برداشتن این شمشیر تمام قدرت و نیرویی خودش را خرج میکند تا این شمشیر بزرگ رو از زمین بردارد. بازی خدای جنگ ۲ میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید

وقتی کریتوس تمام قدرتش رو از دست داده اما با شمشیر المپوس یک خدای بزرگ میباشد. اون پس از برداشتن شمشیر المپوس سریع وارد بدن کلالوس میشود و تمام قوای قدرت کلالوس که زئوس فعال کرده بود رو با شمشیر از بین میبرد. و کریتوس سپس خود را از داخل بدن کلالوس نجات داده و بیرون پرت میشود.

اما کریتوس که تمام قدرت و نیرویی خودش داخل شمشیر المپوس ذخیره کرده است در همچین حین دست کلالوس بر روی کریتوس فرود میاید و کریتوس  شمشیر اون پرت میشود. حالا برای بدست اوردن قدرت دوباره اش باید شمشیر المپوس رو بدست آورد .

کریتوس که با دهن خونی و زخمی لنگان لنگان سمت شمشیر المپوس میرود که یک دفعه زئوس ظاهر میشود توسط پرنده و با کریتوس حرف میزند و میگوید باید تمام عمرت رو برای من خدمت کنی تا از تو بگذرم اما کریتوس که قدرتش از دست داده بود  از این حرفا هست گفت من هیچ وقت به تو خدمت نمیکنم.

زئوس مجبور میشود با کریتوس مبارزه کند و شمشیر المپوس رو در داخل شکم آن قرار دهد.سپس کریتوس میگوید وعده هایی ایزدان همچون وجودشان بی ارزش و پوچ است.در حین زئوس شمشیر رو به محکمی در شکم کریتوس فرود میاورد تا آن از حال برود. و در این میان شمشیر المپوس را برداشته با یک چشم هم زدن کل سپاه اسپارتا رو نابود میکند. کریتوس که برای زنده ماندن از قبل هم هدفش بیشتر شد.

زنده شدن کریتوس توسط مادر زمین (گایا)

کریتوس که بعد از شکست خوردن توسط زئوس به دنیای مردگان میرود در همین حین گایا به سراغ کریتوس میاید و میگوید من به تو کمک میکنم تا دوباره بتوانی به زمین برگردی و انتقام خودتو از زئوس بگیری. کریتوس که هدفش از قبل بیشتر شده بود از دنیای مردگان زنده خارج میشود و سراغ یکی از افراد اسپارتا میرود که زنده مانده بود.

با اون صحبت میکند و از اون میخواهد تا دوباره ارتش اسپارتا رو درس کنه اما جنگجوی اسپارتا میگوید سرورم زئوس تمام افراد اسپارتا با شمشیر المپوس نابود کرده است. گایا که کمک کرد کریتوس به دنیای زندگان برگرد به کریتوس گفت برو دنبال خواهر هایی زمان تا بتوانی دوباره با استفاده از آنها زمان را برگردونی عقب و شمشیر المپوس از زئوس بگیری و آن را نابود کنی.بازی خدای جنگ ۲ هم الان میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید

کریتوس به راه خود ادامه میدهد در اویل بازی میتواند تمام قدرت از دست رفته خود را برگرداند و سراغ خواهر هایی زمان میرود آنها را نابود میکند و در اخرین قسمت زمان را به عقب بر میگرداند تا با استفاده از شمشیر المپوس زئوس را نابود کند. اما جالب این هست بدانید زئوس پدر کریتوس میباشد. اگر داستان کامل این بازی دنبال کنید در آخر متوجه میشوید که کریتوس پسر زئوس میباشد.بازی خدای جنگ ۲ با لینک مستقیم و رایگان دریافت کنید

از قابلیت هایی مهم این بازی میتواند اشاره کرد داستان بسیار جذاب دارد که برای هر بازیکنی میتواند بسیار جالب باشد. این بازی دارایی گرافیک بسیار بالا و صحنه هایی بسیار خشن دارا میباشد. شما میتواند با در دس داشتن انواع نیرو ها اعم از ساعقه , تبدیل به سنگ کردن که از مدوسا میگیرید, کمان , سنگ هایی اتیشن که از زمین خارج میشوند و… میتوانید استفاده کنید. دانلود این بازی بصورت رایگان و لینک مستقیم میباشد.

سیستم عامل:Windows® XP (32-64 بیت) / Windows Vista® (۳۲-۶۴ بیت) / Windows 7® (۳۲-۶۴ بیت)

پردازنده:Intel Core® ۲ Duo 1.8 GHZ یا AMD Athlon X2 64 2.4GHZ

حافظه:۳ گیگابایت رم

گرافیک:کارت ۲۵۶ مگابایتی DirectX® ۹٫۰ سازگار با Shader Model 3.0 یا بالاتر (به لیست پشتیبانی شده مراجعه کنید)

ذخیره سازی:۲ گیگابایت فضای موجود

کارت صدا:کارت صدای سازگار با DirectX 9.0

موضوع: دانلود نسخه دوم بازی خدای جنگ ۲ برای کامپیوتر

فرمت فایل: .Rar

حجم فایل: ۱۸۸ MB

نسخه: ۲۰۱۸

تاریخ انتشار: ۱۴ می سال ۲۰۱۸

توسعه دهنده:استودیو سنتا مونیکا

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از محیط بازی

تصویر بازی خدای جنگ 2 عکس بازی خدای جنگ 2 محیط بازی خدای جنگ 2 تصاویر بازی خدای جنگ 2

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط