دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 38 views
  • بدون نظر

دانلود بازی آتش نشانی دو برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی از سایت سافت دانلود

 توضیحاتی در مورد بازی آتش نشانی دو

اما بعد از چند دهه قسمت دوم بازی آتش نشانی  که توسط شرکت Crenetic توسعه و طراحی شده است. در نسخه اول بازی آتش نشانی شاهد یک بازی بسیار جذاب بودیم که از این بازی کاربران زیادی علام رضایتی میکردند. اما بعد از یک سال دوباره نسخه جدید آتش نشانی دو که در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۲۱ انتشار شد طرفداران زیادی به سمت این بازی جذاب رفتند.این بازی بصورت اکشن و شبیه سازی میباشد. شما هم میتوانید با دریافت نسخه دوم بازی بصورت رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید.

بازی آتش نشانی دو

شماره تماس اضطراری ۱۱۲ تنها شماره است که شما را میتواند از حوادث هایی گوناگون همچون آتش سوزی, زلزله, و… با خبر سازد. شما عضو یک کمیته از سربازان آتش نشانی هستید که ۲۴ ساعته ارائه خدمات به مردم میباشد. پس از حادثه اتفاق اولین نفری که با خبر خواهید شد شما هستید. پس از خبر دادن میتوانید از گروه خود برای نجات جان مردم و ساختمان هایی آنها سریعا وارد عمل شوید. بازی بسیار گرافیک خیره کننده و جذابی دارد. شما برای یک گروه قوی باید عملیات های خطرناک رو پشست سر بزارید.

ممکن است در این عملیات ها موفق یا ناموفق باشد. پس هرگز امید خودت از دست نده و در عملیات هایی که سپرده میشود به خوبی عمل کن

حوادث های مختلف برای لازم داشتن آتش نشانی ها

در این بازی حوادث هایی ممکن است رخ دهد تا مردم بال شماره اظطراری ۱۱۲ تماس بگیرند و در خواست کمک داشته باشند. این حوادث ممکن است آتش سوزی در داخل کانتینر, آتش سوزی در مقیاس کوچک , آتش سوزی خودرو و کامیون ها, آتش سوزی آپارتمان ها, آتش سوزی سقف خرپا,حوادث ترافیکی, نجات حیوانات یا حتی تمیز کردن یک خیابان میتواند از وظایف یک آتش نشان باشد که خود را سریع به محل زیر مستقر کند.

وسایل نقلیه که در طول بازی در اختیار بازیکن گذاشته میشود

در طول این بازی وسایل نقلیه همچون آمبولانس , خودرویی فرماندهی آتش نشانی, نردبانی, خودرو گروه خاموش کننده,خودرو اظطراری کوچک و موتور آتش نشانی مخزن میتواند در اختیار هر بازیکنی قرار داده شود تا بتواند از آن در عملیات ها استفاده کند.

موضوع: دانلود بازی آتش نشانی دو برای کامپیوتر

فرمت فایل: iso

حجم فایل: ۴٫۳۶ GB

نسخه:۲

تاریخ انتشار: ۱۸ مارس ۲۰۲۲

توسعه دهنده : Crenetic

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از محیط 
محیط بازی آتش نشانی دو عکس بازی آتش نشانی دو تصاویر بازی آتش نشانی دو
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط