دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 449 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه ۱۰۶ مرورگر گوگل کروم برای سیستم عامل ویندوز, لینوکس, مک با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات در مورد نسخه ۱۰۶ مرورگر گوگل کروم

یکی دیگه از نسخه های جدید شرکت گوگل مرورگر گوگل کروم است این مرورگر در حال حاظر بهترین و امن ترین مرورگر اینترنتی میباشد. اما نسخه جدید این برنامه امروز ۲۷ آگوست سال ۲۰۲۲ انتشار شد بله نسخه ۱۰۶ این مرورگر برای سیستم عامل لینوکس, ویندوز, مک انتشار گردید.از آنجایی این مرورگر توسط خود شرکت گوگل توسعه یافته است در آپدیت های جدید مرورگر بهتر از هر مرورگر اینترنتی میباشد. هم اکنون این مرورگر میتوانید بصورت لینک مستقیم دریافت کنید.

نسخه 106 مرورگر گوگل کروم

شرکت گوگل سریعا به تمام کاربر های که از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنند هشدار داد هر چه سریعتر باید مرورگر خود را به آخرین بروز رسانی یعنی نسخه ۱۰۶ ارتفا دهند. زیرا در نسخه های قبلی تعداد ۱۱ عدد باگ امنیتی مشاهده شده بود. در نسخه جدید مرورگر گوگل کروم تمامی راه های نفوذ امنیتی و آسیب پذیر رفع شده اند.حداقل یک نقص امنیتی در مرورگر وب محبوب به طور فعال در طبیعت مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

سرعت و امنیت در نسخه جدید

در آخرین نسخه مرورگر سرعت و امنیت میتواند یک عامل مهم برای نسخه جدید این مرورگر باشد. در این نسخه تعداد پردازش ورودی مرورگر کاهش یافته است و این عامل باعث افزایش سرعت چند برابری این مرورگر نسبت به مرورگر هایی دیگر میباشد. اما در نسخه ۱۰۶ گوگل کروم علاوه بر افزایش سرعت امنیت سطحی این مرورگر که تعداد ۱۱ باگ امنیتی از خود سایت گوگل منتشر شد آن را باگ گیری کردند. اکنون با یک نسخه مدرن و پیشرفته مرورگر گوگل کروم آشنا باشید.

موضوع : دانلود نسخه ۱۰۶ مرورگر گوگل کروم

فرمت فایل: exe,dmg

حجم فایل: ۴۶ MB

نسخه: ۱۰۶٫۰٫۵۲۴۹٫۱۲

تاریخ انتشار:۲۷ آگوست ۲۰۲۲

توسعه دهنده : google

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

برای نصب نسخه ویندوز ابتدا فایل آن را دانلود کرده و سپس با اجرا کرده آن بطور خودکار از سایت گوگل کروم مرورگر نسخه جدید آن را دریافت خواهد کرد.

تصاویری از مرورگر ۱۰۶ گوگل کروم

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط