دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 7 views
  • بدون نظر

دانلود برنامه ساخت قالب برای وب سایت WebsitePainter با لینک رایگان و مستقیم

درباره برنامه ساخت قالب برای وب سایت

یکی دیگر از برنامه هایی که شما با استفاده از آن میتوانید برای ساخت انواع قالب هایی وب سایت داشته باشید. اگر مدیر یک وب سایت هستید و نیاز دارید یک صفحه اختصاصی با کد نویسی پیشرفته داشته باشید میتوانید از نرم افزار وب سایت پوینتر نسخه ۳٫۶ استفاده کنید نسخه هایی قبلی که انتشار شده بودند دارایی قابلیت هایی بسیار مفید بودند. اما نسخه جدید وب سایت پوینتر انتشار شد.هم اکنون بصورت رایگان دریافت کنید.

رنامه ساخت قالب برای وب سایت

این نرم افزار یک ویرایشگر برای ساختن انواع سایت ها میباشد. از این برنامه بصورت رایگان فقط با چند کلیک میتوانید سایت آماده خود را درس کنید. این نرم فزار پشتیبانی از انواع کد نویسی پیشرفته از جمله: html,css,php,asp.net و… دارا میباشد.این نرم افزار مخصوص برای کسانی هست که هیچ آشنایی با کد نویسی ندارند و میخوام با استفاده کد های آماده آن را طراحی کنند.

طراحی قالب وبلاگ با استفاده از برنامه WebsitePainter

شما در این وایشگر متنی علاوه بر میتوانید سایت هایی بصورت داینامیک و همچنین بصورت استاتیک طراحی کنید. گاهی وقتا شما مدیر یک سایت وبلاگ هستید و دوس دارید یک قالب بسیار زیبا برای سایت خود طراحی کنید. برای اینکار ابتدا این نرم افزار نصب کرده و شروع به طراحی قالب برای وبلاگ خود انجام دهید. همه چیز آماده است تا شما یک قالب بسیار زیبا با سلیقه خودتون طراحی کند.

در این نرم افزار شما چیدمان تصاویر خودتون با چند کلیک انجام میدهید و نیازی نیست که با استفاده از اطلاعات کد نویسی تصاویر مورد نظر خود را در جای معین قرار دهید. شما میتوانید سایت هایی بسیار مدرن و کد نویسی شده با اصول سئو سایت انجام دهید. وب سایت پوینتر دارایی محیط بسیار آسان است. هم اکنون این نرم افزار با لینک مستقیم دریافت کنید.

طراحی پایگاه داده در برنامه WebsitePainter

شما در این نرم افزار علاوه بر طراحی سایت میتوانید پایگاه داده خودتون برای قالب یا سایت مورد نظر خود انتخاب کنید. پایگاه داده اطلاعاتی که در آن ذخیره میشود. شما برای ثبت اطلاعات خود و نگه داشتن اطلاعات خود به یک پایگاه داده نیاز دارد. پس از ایجاد پایگاه داده خود میتوانید جدوال و تیبل هایی خودتون ایجاد کنید. و سپس کلیک اصلی و فرعی رو انتخاب کرده و این پایگاه داده خود را به وب سایت وصل کنید.

موضوع : دانلود برنامه ساخت قالب برای وب سایت WebsitePainter

فرمت فایل: exe,dmg

حجم فایل: ۵ MB

نسخه: ۳٫۶

تاریخ انتشار:۲۷ آگوست ۲۰۲۲

توسعه دهنده : Ambiera

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از محیط برنامه ساخت قالب برای وب سایت

محیط برنامه ساخت قالب وب سایت پوینتر وب سایت پوینتر برنامه آن

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط