دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 10 views
  • بدون نظر

دانلود بازی اژدها The Dragoness برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

توضیحات در مورد بازی فرمان شعله برای اژدها

نسخه جدیدی بازی فرمان شعله اژدها انتشار شد.این بازی بصورت رایگان توسط کمپانی Crazy Goat Games انتشار شده است. با توجه به کاربر های که بازی اژدها بسیار علاقه دارند. میتوانند بازی استراتژیک را دانلود کنند و از بازی لذت ببرند. این بازی که در سبک استراتژیک میباشد میتواند برای هر گیم پلیر جذاب باشد. شما در این بازی مشغول ساخت شهر و نبرد استراتژیک هستید که نبرد مسیر ها و مهارت های خودتون رو افزایش میدهید. شما در یک دنیای که خرابه های زیادی همراه دارد هستید. ارتش خودتون رو برای نبرد های بزرگ آماده کنید. این ارتش شما تشکیل شده از جانوران و انسان ها هستند. در این بازی منابع خودتون رو جمع آوری کنید و شهر خودتون تبدیل به یک امپراطوری بزرگ کنید.

این بازی به سیستم عامل و پردازنده ۶۴ بیتی نیاز دارد

بازی فرمان شعله برای اژدها

تاریخ اولین انتشار این بازی فرمان شعله برای اژدها

این بازی در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۲۲ انتشار شد. طرفداران زیادی علاقه شدید خودشون به این بازی اعلام کردند. شما در این بازی در یک سیستم رزمی, تاکتیک قدرتمند میتوانید وارد نبرد های چالش بر انگیز شوید. شما وقتی ارتش بزرگ تشکیل میدهید میتوانید از آنها برای نبرد های بزرگ استفاده کنید. در هر نبرد هر آنچه که خسارات شما کم باشد مقدار زیادی منابع زیادی در اختیار میگیرد. این منابع میتواند برای افزایش قدرت شما بسیار کار آمد باشد. هم اکنون این بازی بصورت رایگان دریافت کنید.

استفاده از موجودات برای داشتن قدرت برتری در بازی فرمان شعله برای اژدها

شما در این بازی هر حمله که میزنید شاید به شکست مواجع شوید. اما نا امید نباشید این شما هستید که فقط به عزم شما کمک میکند. شما در این بازی هر سفر که توسط جانوران یا موجدات زنده انجام میدهید میتوانید مهارت هایی آنها را برای نبرد دیگر افزایش دهید. ساختمان هایی خودتون رو ارتفا دهید و قدرت خودتون به رخ بکشید. شاید قدرت نبرد شما به تنهایی برای نجات جهان از تسلیم شدن در برابر تاریکی کافی نباشد.

 با بازگرداندن نیونبوره و تقویت ارتش آن، ارزش خود را به عنوان فرمانده اژدها ثابت کنید. منابع را جمع آوری کنید، از حیوانات خود دو چشمی مراقب باشید، پیشرفت پایتخت  خودتون را مدیریت کنید و در مورد مسیر پیشرفت خود تصمیم بگیرید. در این دنیا، انتخاب های شما همه چیز است: انتخاب کنید کدام راه ها را برای بررسی ارتش خود جمع آوری کنید. انتخاب کنید که کدام جنگ  ارزش تلاش را ندارد و فعلاً باید از آنها اجتناب کرد.

سیستم عامل:Windows 7 SP1 64 بیتی یا جدیدتر

پردازنده:اینتل i3 نسل ششم

حافظه:۸ گیگابایت رم

گرافیک:GeForce GTX 650 Ti

ذخیره سازی:۵ گیگابایت فضای موجود

کارت صدا:سازگار با DirectX

موضوع :دانلود بازی اژدها The Dragoness برای کامپیوتر

فرمت فایل: iso

حجم فایل: ۸٫۷۴ GB

نسخه: ۲۰۲۲

تاریخ انتشار:۱ سپتامبر ۲۰۲۲

توسعه دهنده :Crazy Goat Games

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

تصاویری از محیط بازی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط