دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود بازی انلاین FPS مدرن برای نسخه اندروید لینک مستقیم و رایگان

در مورد بازی انلاین مدرن استریک FPS

یکی دیگه از بازی هایی که در سبک تفنگ و تیر اندازی هست بازی مدرن استریک است. این بازی بصورت کاملا مدرن و جدید ساخته شده است. استراتژی بهتر در بازی میتواند به روند پیروز شدن شما در مقابل دشمنان خود کمک کند. این بازی از بهترین و مدرن ترین سلاح های پیشرفته موجود میباشد. هم اکنون میتوانید رقابت جذاب بین بازیکنان از سرتاسر جهان داشته باشید این بازی به اندازه کافی از بازی های اکشن تیراندازی اول شخص لذت نمی برید؟ نگران نباشید بازی مهیج مدرن استریک میتواند برای شما بسیار جذاب باشد. آخرین نسخه بروز رسانی در تاریخ ۳۱ تیر میباشد و تاریخ انتشار بازی نسخه اول آن ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۸ میباشد.

بازی انلاین مدرن استریک FPS

بازی انلاین مدرن استریک FPS این بازی از بهترین جذاب ترین بازی هایی که در سبک تیر اندازی پویا یا گرافیکی در حد بازی های رایانه میباشد. شما علاوه بر افلاین میتوانید بصورت انلاین و از طریق شبکه اینترنت با دوستان خود در کشور های مختلف بازی کنید. گاهی مواقع شما وارد چنل مدرن استریک شدید که دارای بازیکنان بسیار قوی نسبت به شما هستند. اما نا امید نباشید در داخل این بازی یک اشتباه کوچک میتواند او رو به کشتن دهد. شما میتوانید در رودرو شدن جنگ تن به تن با بازیکنان خود و بازیکن دیگر را به چالش بکشید. هم اکنون نسخه ۱٫۵۲٫۱ بصورت رایگان دریافت کنید

بازی تیراندازی اول شخص رایگان:
۵ حالت تیراندازی جنگی پرطرفدار برای نبردهای تن به تن یک یا چند نفره! جنگ‌هایی بر سر قلمرو و جنگ‌هایی

خرید سلاح های مدرن و ویژه در بازی انلاین مدرن استریک FPS

در این بازی شما میتوانید پاداش روزانه خود را دریافت کنید اما این جوایز میتواند کمک های بسیار شایانی کند برای دریافت سلاح های مدرن و جدید تا بتوانید مامورذیت روزانه را تکمیل کنید. در این بازی پنچاه نوع سلاح های مختلف وجود دارد که میتواند به آن اشاره کرد:
– تپانچه های جنگی
– تفنگ های تهاجمی
– مسلسل های قدرتمند
– تفنگ های س  وی آ ت
در این بازی شما بصورت پنچ به پنچ میتوانید بصورت آنلاین بازی کنید. در این بازی ۱۴ نقشه نبرد وجود دارد که میتوانید از آن در انلاین استفاده کنید. نقشه های جدید و مدرن که دارایی محیط طبیعی و کاربر پسند وجود دارد.
شما برای پیروز شدن در بازی های مسابقه باید نقطعه ضعف دشمکنان خود را شناسایی کنید تا بتوانید بر آنها پیروز شوید.
هدف شما در این بازی نابود کردن و سالقط کردن دشمنان خود هستید. به همراه دوستان خود میدان نبرد ا اشغال کنید کنترل نقشه رو به دست بگیرید. در این بازی علاوه بر تیر اندازی میتوانید مین های جدید روی نقشه بازی گذاشته تا بتوانید دشمنان رو نابود کنید.

بازی‌های تیراندازی چندنفره:

برای کسب جایگاه برتر در جدول امتیازات تن به تن مبارزه کنید! قوای زرهی و رزمی خود را ارتقاء دهید و پوسته‌های دلخواه خود را انتخاب نمایید. بواسطه توازن بهینه بازی، صداهای واقعی و گرافیک‌های خارق‌العاده در سطح بازی رایانه‌ای.

موضوع: دانلود بازی انلاین مدرن استریک FPS برای اندروید

فرمت فایل: XAPK

حجم فایل: ۱٫۲۵ GB

نسخه:۱٫۵۲٫۱

تاریخ انتشار:۱۱ مرداد ۱۳۹۸

اندروید مورد نیاز برای اجرا: اندروید ۶ و بالاتر از آن

توسعه دهنده :بازی های پلی اسپورت

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از بازی
تصویر تیر اندازی مدرن استریک بازی کانتر استریک
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط