دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 12 views
  • بدون نظر

دانلود بازی مدیر مسابقه فوتبال جدید برای نسخه اندروید با لینک مستقیم و رایگان

توضحات در مورد بازی مدیر مسابقه فوتبال

مژده برای طرفداران زیاد فوتبال نسخه جدید بازی مدیر مسابقه فوتبال انتشار شد. این بازی در دوم ماه شهریور انتشار شد. این فوتبال که در سبک ورزشی میباشد دارایی بسیار گرافیک ایده ال میباشد. با یک بازی صاحب تجربه مدیریت و مربی گری یا حتی به راحتی میتوانید بگیم اوج دنیای مدیران فوتبال پرواز کنید. در این بازی جذاب سوپر استار های خودتون رو در یک تیم قرار دهید و تیم رویایی خودتون رو بسازید. این نسخه بازی فوتبال جدید و تازه است. هم اکنون بصورت رایگان برای گوشی های اندروید خود دریافت کنید.

بازی مدیر مسابقه فوتبال

مسئولیت قهرمانی در بازی

در این بازی شما مسئولیت یک باشگاه رو برعهده میگیرید. با داشتن تفکرات زیاد و تمرین های زیاد میتوانید تیم رویایی خودتون داشته باشید. در این مسابقات شما حریفان تیم های قوی و با تاکتیک بسیار بالا روبه رو میشوید. شما برای داشتن یک تیم ایده ال باید کار هایی نظیر همچون : خریدن بازیکن حرفه ای, داشتن تمرین هایی زیاد در بازی, تعویض به موقع بازیکنان, بررسی عملکرد کلی تیم و گزینه هایی بعدی که رفته رفته با آن آشنا خواهید شد.

بازی هی قهرمانی جهان در بازی مدیر مسابقه فوتبال

بازی های جهانی در راه است. با توجه به تلاش های زیاد شما و حمایت از تیم میتوانید سهمیه جام باشگاه یا جام جهانی رو در اختیار داشته باشید. هر چی زحمت و تلاش زیادی خرج دهید میتوانید یک تیم بسیار رویایی رو داشته باشید.

شما در این بازی کار های زیادی میتوانید انجام دهید که یکی از آنها ساختن استادیوم و پرورش بازیکنان میباشد. که به راحتی بازیکنان خود را پرورش دهید. در بازی های رو به پیش شما با تیم هایی مختلفی رو درو میشوید که برای رسیدن به صدر جدول یا رتبه های بهتر میجنگند. این بازی علاوه بر آفلاین میتوانید از امکانات بازی آنلاین هم برخوردار شوید. در اوج باشید. تیم منتخب خودتون را برای هر بازی آماده کنید. هم اکنون میتوانید نسخه ۲۰۲۲٫۴٫۵ این فوتبال بصورت رایگان دریافت کنید.

ویژگی های بازی

قابلیت های این بازی میتواند گفت میتوانید از مسابقات چند نفره داشته باشید یا مکان های منحصر به فرد برای هر تیم استادیوم اختصاصی داشته باشید. شما در این بازی بازیکنان خود را مانند یک مدیر حرفه ای فوتبال آموزش دهید و مهارت های مدیریت فوتبال آنها را آزمایش کنید.

حال شما با این بازی میتوانید مهارت فوق العاده بیشتری خودتون رو به رخ بازیکنان دیگر از سراسر جهان که بصورت آنلاین بازی میکنند بکشد.

موضوع: دانلود بازی مدیر مسابقه فوتبال برای اندروید

فرمت فایل: APK

حجم فایل: ۱۴۲ MB

نسخه:۲۰۲۲٫۴٫۵

تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۴۰۱

اندروید مورد نیاز برای اجرا: اندروید ۵ و بالاتر از آن

توسعه دهنده :بازی های پلی اسپورت

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط