دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 10 views
  • یک نظر

دانلود بازی سرزمین زیمپایا برای سیستم عامل ویندوز رایگان و لینک مستقیم از سافت دانلود

توضیحات بازی سرزمین زیمپایا

دانلود بازی کامپیوتری سرزمین زیمپایا محبوب و مدرن ترین بازی برای کامپیوتر است. این بازی در سبک شبیه سازی ساخته شده است.توسعه دهندگان این بازی میتواند گفت InjectWare Studio نام برد. که در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۲۲ انتشار شد. این بازی در زبان های مختلف ترجمه شده است. هم اکنون بازی سرزمین زیمپایا بصورت رایگان دریافت کنید.

شما به عنوان  یک کشاورز ماهر و زرنگ، شناخت زیادی به دست نمیاورید، برای رسیدن به هدف خود هر کاری میتوانید انجام دهید تا با مردم شهر دوست شوید، برای رسیدن به رویای خود سخت تلاش کنید. با تاریکی بجنگید تا دوباره زندگی آرامی داشته باشید.

بازی سرزمین زیمپایا

این بازی در چشم انداز زیمپایا جایی که مستقیم شما اونجا هستید. قبل از اینکه چیزی د دست یا جیب خود داشته باشید شما هستید که تصمیم میگیرید شرایط برای شما چگونه رقم بخورد.حرفه های مختلف می توانند زندگی شما را تغییر دهند، بنابراین باید همه چیز را در نظر بگیرید.

در این بازی شما بعنوان یک کشاورز وارد بازی میشوید جایی که خواهر شما یک خانه کوچیک که قبلا مال پدر شما بود میخرد. قبل از آن شهر و روستا دهکده توسط بعضی از آدم ها به آتش کشیده می شود که شما در یک مکان ویران شده هستید حال باید این مکان را به یک منطقه سر سبز تبدیل کنید. این بازی دارایی منظره های خارق العاده است. پس برای دریافت منافع زیاد میتوانید شروع ساخت صنایع دستی و یا ماهیگیری هم دنبال کنید.

شما بعد از آتش سوزی موجودات شوم تا جایی که چیزی جز خاکستر باقی نماند زمان گذشت اما تاریکی دوام آورد و بازمانده های کمی باقی مانده است. حالا شما هستید که باید مناطق خودت را به یک مکان بهشت زیبا تبدیل کنید. اما بعد از خرید خانه توسط خواهر شما میتوانید مبلمان و سایل خودتون رو در داخل خونه بچینید. همچنین میتوانید از بازی لذت کافی رو برده باشید

بازی سرزمین زیمپایا

هدف از بازی سرزمین زیمپایا

تنها هدف شما این است که مزرعه قدیمی پدر مرحوم خود را بازسازی کنید و علاوه بر آن، تا زمانی که می توانید زنده بمانید.

موضوع :دانلود بازی سرزمین زیمپایا برای کامپیوتر

فرمت فایل: RAR

حجم فایل: ۱٫۹۱ GB

نسخه: ۲۰۲۲

تاریخ انتشار:۲۴ اوت ۲۰۲۲

توسعه دهنده :InjectWare Studio

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

تصاویری از محیط بازی

محیط بازی سرزمین زیمپایا عکس از بازی سرزمین زیمپایا

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط
  1. ناهید :
    [ ۰۱/۰۶/۱۴ ]

    ممنونم از سایت خوبتون