دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 519 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه چهارم بازی خدای جنگ ۲۰۱۸ برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی از سایت سافت دانلود

توضیحات در مورد نسخه چهارم بازی خدای جنگ

بعد از نسخه های قبلی خدای جنگ رسیدیم به نسخه جدید سال ۲۰۱۸ خدای جنگ که کاربران زیادی منتظر پخش این قسمت از بازی بودند. بار ها کاربران با خدای جنگ یک و دو تموم کردند اما هر چقد بازی میکنند سیر نمیشوند.این بازی به ما یاد داده که انسان چقد میتواند قدرت زیادی داشته باشد. که در مقابل بعضی از خدایان آن را شکست دهد. نسخه چهارم این بازی میتواند برای شما بسیار جذاب باشد.

پس با ما همراه باشید برای نسخه چهارم بازی خدای جنگ در سایت سافت دانلود که همین الان بصورت رایگان بازی رو دانلود کنید.

نسخه چهارم بازی خدای جنگ

داستان اصلی بازی خدای جنگ ۲۰۱۸

کریتوس بعد از اینکه انتقام خودشو از خدایان المپ میگیرد بدون هیچ هدفی خودکشی میکنه با این کار در وجود نیروی امید قرار میده ولی بخاطر اینکه نفرین شده بود نمیتوانست خودشو بکشت.

قبلا یک ویدیویی انتشار شده بود که کریتوس چگونه به وجود آمده است. و چه ماجرا هایی قبلا ها در طول زندگی اون وجود داشت.

کریتوس در حال شکستن یک درخت برای جمع کردن چوپ که میخواست پیکر همسرش رو بسوزاند. و با آخرین وضیت همسرش که پخش کردن خاکستر آن در بلند ترین کوه در نورس عمل کند. کریتوس حالا یک پسر داره بنام آتروس هست که پسر کریتوس که نمیداند دقیقا پدر مادرش کی هستن فکر میکنه با یک پدر معمولی و مادر معمولی زندگی میکنه. کریتوس ما اعصبانی و زود از کوره در نمیره و اون مثل یک استاد با پسرش رفتار میکنه تا اون آموزش بده تا بتواند تو این دنیای نورس زندگی کند.

نسخه چهارم بازی خدای جنگ

کریتوس وسط جنگل داره زندگی میکنه و دلیل این کار این هست که میخواد از انسان ها و خدایان مخفی باشد و کسی با اون کاری نداشته باشند. بعد از برگزار کردن مراسم تدفین کریتوس به پسرش میگه راهی که در پیش داریم خیلی راه سختی هست. باید بریم شکار تا ببینم آماده هستی یا نه؟ در واقع میرن واسه شکار تا کریتوس هم پسرش امتحان کنه و هم آموزش بده چگونه بتواند یک موجود رو شکار کند. آن راه میوفتن به دنبال یک شکار گوزن و رد اونو میگیرند. و ناگهان شکار پسر کریتوس ناموفق میشود که این ثابت میکند چقد پسر اون آماده نیست.

واسه همین کریتوس کمان پسرش میگیره و به راه ادامه میدهد. کریتوس به سرش یاد میده چگونه باید کمان کار کند تا بتواند شکار خود را بگیرد.

تو اوایل بازی کریتوس پسر خودشو کوچیک میکرد اعتماد به نفس اونو از بین میبرد ولی بچه آن آماده بود.مکالمات جذابی بین کریتوس و آرتوز بود. مثلا میگفت متاسف نباش بهتر زندگی کند از این چیزا خب بریم سراغ ادامه بازی بعد از تعقیب کردن گوزن آرتوس اونو میزند و با چاقوی که از پدرش گرفته بود اونو میکشد. که یک دفعه یک غول بزرگ ظاهر میشود که مجبور میشن کریتوس اونو بکشد.

کریتوس بعد از اون اتفاق با پسرش راهی خانه میشود و میخواهد که پسر خودشو تو خونه بزاره و خودش به تنهایی به وصیت همسرش عمل کنه ولی یکبار صدایی در میاد.بالدر نمیدونه کریتوس کی هست که یک مشت میزنه ولی وای یک صحنه جذاب داریم مبارزه بین بالدر و کریتوس وای چه مبارزه میشود. در ادامه کریتوس که یه گوش مالی حسابی به بالدر میکشد.خب در ادامه با راهزن درگیر میشوند که پسر اون  با یک چاقو یک نفر را میکشد و دوتاشون هم به زمین می افتند. کریتوس نگران میشود و میرود جلو ببینه چه اتفاقی افتاده است اما این پسر اون بود که زرنگ بود.

خب در ادامه بعد از این اتفاق روی پل بلوک میبینیم بلوک آهنگر برادری دارد اینجا بلوک برای اینکه اعتماد کریتوس بدست بیاره تبر اون رو ارتفا میده و میگوید که این تبر با جادوی خاصی ساختن و برای همسر کریتوس دادند. در واقع تبر مال همسر کریتوس هست که در اختیار دارد.خب در ادامه با انواع مجودات مبارزه میکند.

تا اینکه پسرش در اثر یک صحنه میمیره. ولی کریتوس که نمیخواهد پسرش رو از دست دهد  سراغ یک زنی میرود تا اون راه چاره رو برای اون پیشنهاد کند. با معجون سبز دوباره زنده میشود. نسخه چهارم بازی خدای جنگ بصورت رایگان دریافت کنید

حال با پسرش سوی بلند ترین کوه میرود تا وصیت همسر کریتوس رو عمل کنند.

طبق دستور وزرارت فرهنگ ارشد لینک دانلود حذف شد

به پردازنده و سیستم عامل ۶۴ بیتی نیاز دارد

سیستم عامل: ویندوز ۱۰ (۶۴ بیتی)

پردازنده: Intel Core i5-4690 یا AMD FX-9370

حافظه :۸ گیگابایت رم

کارت گرافیک: GeForce GTX 970 یا AMD Radeon RX 480

DirectX: نسخه ۱۱
فضای ذخیره سازی: ۲۰ گیگابایت فضای موجود

موضوع :نسخه چهارم بازی خدای جنگ

فرمت فایل: RAR

حجم فایل: ۶۳ GB

نسخه: ۴

تاریخ انتشار:۲۴ آگوست ۲۰۱۷

توسعه دهنده :God of War

منبع: https://www.softdl98.com

پسورد در صورت داشتن: softdl98.com

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط