دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 30 views
  • بدون نظر

دانلود بازی تانک GHPC برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم از سافت دانلود

یکی دیگه از بازی های شبیه سازی به سبک تانک بازی توپچی گرما همان تانک GHPC است.یک بازی بصورت تانک سواری است که کاربر همچین میتواند یک تانک بسیار مدرن سخته و پا به میدان نبرد های بزرگ بگذارد. این بازی بصورت اکشن و شبیه سازی ساخته شده است.این بازی در تاریخ ۶ سپتامبر توسط کمپانی Radian Simulations LLC انتشار شد. تنها زبان این بازی بصورت انگلیسی میباشد. که دارایی پشتیبانی جزئی از کنترلر ها دارا میباشد. هم اکنون این بازی بصورت لینک مستقیم دریافت کنید.

بازی تانک GHPC

آیا دنبال بازی کامپیوتری شبیه سازی تانگ میگردید.آیا علاقه زیادی به بازی تانک دارید. بازی توپچی برای کامپیوتر رو پیشنهاد میکنیم. یک بازی بسیار زیبا با گرافیک بسیار خیره کننده نسبت به حجم بازی که واقعا میتواند یک کاربر ساعت ها پای کامپیوتر سرگرم کند. در این بازی شما در ابتدای بازی باید یک تانک سوار نظام رو انتخاب کنید. و رفته رفته این تانک رو تبدیل به یک شکست ناپذیر کنید. در این بازی سرعت عمل بازیکن خیلی تاثیر زیادی روی بازی خواهد داشت.

این بازی دارایی مراحل بسیار زیبا و سخت پای شما گذاشته است. با استفاده از سوار نظام که در اختیار دارید باید بتوانید دشمنان خودتون نابود کنید. شلیک هر گلوله از تانک کار راحت نیست. در بازی هایی که قبلا انتشار شده بودند بازی تانک بسیار ساده بود با یک هدف گیری مناسب تانک های مقابل رو از پا در میاوردیم ولی در این بازی جزئیاتی زیادی اضافه شده است که شما قبل از هر کاری باید زاویه شلیک خودتون رو تنظیم کنید. باید دقت داشته باشید که چند کیلومتر این تانک از شما دور تر است . زاویه های خودتون برای هدف گیری مناسب به کار ببرید و تانک مورد نظر خودتون نابود کنید.

بازی تانک

اما سخنانی از کمپانی توسعه دهندگان این بازی

این بازی یک بازی جنگ را به تصویر می کشد و در آن خوشنت نظامی و زبان ناپسند را نشان می دهد. شخصیت های انسانی بصورت زخمی یا کشته به تصویر می کشد. و گهگاه باعث آسیب شدید یا مرگبار شخصیت ها در طول بازی می شود. پس در این بازی جز سرگرمی چیز دیگری نگاه نکنید. بازی دارایی خوشنت های فراوان و هیجان های مختلف وجود دارد.

نام بازی: بازی تانک GHPC

فرمت: EXE

حجم فایل: .۲٫۹۷ GB

نسخه: ۲۰۲۲

تاریخ انتشار:۶ سپتامبر ۲۰۲۲

توسعه دهنده : Radian Simulations LLC

 

تصاویری از محیط بازی

تصویر بازی تانک تانک بازی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط