دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 62 views
  • بدون نظر

دانلود بازی مورتال کمبت راهبان شائولین برای ایکس باکس با لینک رایگان و لینک مستقیم

توضیحات بازی مورتال کمبت راهبان شائولین

یکی دیگه از بازی های که توسط میدوی گیمز منتشر شد بازی مورتال کمبت است. این بازی نزدیک ۱۷ نسخه مختلف دارد که میتوانید از ابتدا که مورتال کمبت یک هست بازی کنید تا آخرین بازی انتشار شده مورتال کمبت ۱۱ که برای کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوتر موجود است. این بازی بصورت تک نفره یا چند نفره میتوانید بازی کنید. شخصیت اول بازی قهرمانان هستند که در این بازی وجود دارند. هم اکنون نسخه بازی مورتال کمبت راهبان شائولین رو برای ایکس باکس خود میتوانید دریافت کنید.

بازی مورتال کمبت راهبان شائولین

درباره بازی مورتال کمبت(راهبان شئولین)

در این بازی میتوانید بصورت تک نفره بازی رو دنبال کنید. بعد از ورود شما میتوانید اون شخصت مبارزه خود را بردارید و در پله های رقابتی قرار بگیرید. در این بازی باید دو راند بازی رو ببرید تا برنده بازی اعلام شوید. اگر یک راند رو ببازید و یک راند رو ببرید کار به راند آخر یعنی راند فینال میکشد. این بازی میتوانید بصورت دو نفره یا چند نفره با دوستان خود بازی کنید. در پله های رقابتی شما با شخصیت قهرمان خود مقابل چندین رقبای قوی قرار میگیرید. که با شکستن دادن همه آنها میتوانید یک شخصیت جدید به تارنمای شخصیت ها اضافه کنید.

فیتالیتی در بازی مورتال کمبت

در این بازی شما بعد از اینکه دو راند خودتون بردید شخصیت مقابل که رو دروی شما قرار گرفته بود به حالت نیم مرگ دست میابد پس شما میتوانید آخرین فن خود یعنی فن فیتالیتی رو روی شخصیت مقابل اجرا کنید. فیتالیتی باعث جذاب شدن بازی مورتال کمبت میشود. در این بازی هر شخصیتی یک فن فیتالیتی دارد که باید نحوه زدن و روش آن را به یاد داشته باشید.

شخصیت های بازی مورتال کمبت

سه شخصیت برتر بازی مورتال کمبت میتوان اشاره کرد:

  • اسکورپیون : یک شخصیت بالا که همیشه در تمام نسخه ها وجود دارد این شخصیت میتواند یک بار کشته شده و دوباره زنده شود که دیالوگ مهم اون عبارت است: Get Over Here که واقعا ترس به جان همه میندازد.

  • ساب زیرو : این نینجایی قدرتمند بر خلاف اسکورپیون که آتش رو دشمنان میندازه این شخصیت هم میتواند دشمنان خود سرما و یخ بر سر آنها نازل کند. سب زیرو شخصیت برتر و بهتر نسبت به بقیه که در تمام نسخه ها وجود دارد.
  • رایدن : یکی از قهرمان های محبوب مورتال کمبت است یک قهرمان بی نظیر همراه با رعد و برق است. توسعه دهندگان این بازی میگویند این شخصیت برتر از بهشت آمده است و در تمام نسخه ها نیز وجود خواهد داشت. اما در نسخه آخر یعنی نسخه ۱۱ آن به گروه ها میپیوند

این سه شخصیت برتر در بازی مورتال کمبت از بهترین فن های برای ضربه زدن به حریفان خود استفاده میکند. هم اکنون میتوانید شخصیت های دیگر هم آشنا بشید.

شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که میتواند از آنها نام برد:

فراست,Geras,کالکتور,سونیا,باراکا,کیتانا,اسکارلت,کونگ لائو,کینو,جید,ستریون,کِسی کیج,جانی کیج,ارون بلک,لو کنگ,

کوتال کان,جکی بریگز,نوب سایبات,دوورا,کابال,جکسون بریگز,شانگ سونگ,شائو کان,شینوک,رونیکا,رین

تمامی این شخصیت ها در بازی مورتال کمبت حضور دارند. شاید بعضی از آنها در نسخه های مختلف وجود نداشته باشند. بازی مورتال کمبت از سال ۲۰۰۴ که نسخه سوم برای پلی استیشن یک عرضه شد طرفداران میلیونی پیدا کرد. چرا که در کلوپ های شبانه یا در آنها که پلی استیشن ۱ خریداری کرده بودند از نسخه این بازی بسیار راضی بودند.

نام: بازی مورتال کمبت راهبان شائولین

برای: ایکس باکس

فرمت:RAR

حجم:۲٫۳۰ GB

تاریخ انتشار: ۱۸ نوامبر ۲۰۱۹

توسعه دهنده:میدوی گیمز

منبع:softdl98.com

توضیحات: یکی دیگه از بازی های معروف ایکس باکس میتوان به مورتال کمبت اشاره کرد.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط