دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 4 views
  • بدون نظر

توضیحات بازی امپراطوری مدرن

بازی امپراطوری مدرن یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۵ میباشد.این بازی شبیه سازی جنگ آنلاین و بازی RTS را به تصویر کشیده اند. تسخیر نظامی و نبرد برای امپراطوری در جهان در میدان آخرالزمان دعوت می کند. در این بازی که شما مبارزه برای تبدیل شدن به قدرت های فرمانده نظامی در جهان شوید. تاریخ انتشار این بازی در ۱۶ آذر سال ۱۳۹۳ میباشد که نسخه اولیه این بازی برای گوشی های اندروید عرضه شد. پس از آن آپدیت منظم داشته است. و آخرین آپدیت این بازی ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ میباشد.

بازی امپراطوری مدرن

این بازی توسط کمپانی tap4fun عرضه شده است. که تا اینجا نزدیک ۱۰۰ میلیون بارگیری شده است. که آخرین نسخه نهایی آپدیت شده نسخه۱٫۴۷٫۹۱ میباشد. شما در این بازی میتوانید در کنار دوستان  خود برای غارت فلمرو دشمن در اتحاد های هیجان انگیز جنگی دعوت شوید. بازی مثل استراتژی در میدان جنگ فقط آغاز تسخیر سر زمین های جدید و ایجاد پایگاه و کمپ میباشد.این بازی در بین بازی های انلاین محبوبیت خاصی دارد

ساختن پایگاه به شما یک فرصت برای نابود کردن جهان و بازساری تصویر خود در جهان می دهد. در این بازی ساختمان های نظامی خود را بسازید و با تربیت کردن سرباز ها خودتون برای یک جنگ استراتژی و تاکتیک آماده کنید. شما برای همیشه میتوانید دشمنان خود را سرکوب کنید. و آنها را نابود کنید.مبارزه های مهمی در پیش خواهید داشت با سختی و راحتی میدان جنگ مقایسه نکنید. همیشه خودتون برای سخت ترین نبرد ها آماده سازید.

این بازی یک بازی RTS  همان استراتژی ارتش با نبرد های سخت است  که جهت از بین بردن جهان و ارتش دشمنان باید سرباز های جدید تربیت کنید. از ویژگی های این بازی میتوان به بازی های شهر سازی که برای دفاع از هر قلمرو خود باید آن را گسترش بدید. جنگ های رسته ای  که مهم ترین واژه کلیدی بازی برای دشمنانت را در جهانی در حال جنگ, تسریخ کن, رسته ای پس از رسته دیگر. هم اینک این بازی بصورت رایگان دریافت کنیداز ویژگی دیگر بازی ها میتوان به آنلاین بودن آن اشاره کرد. که مبارزه با چندین نفر بصورت زنده میتواند جذابیت های این بازی رو بیشتر کند.

نام بازی: امپراطوری مدرن Invasion

فرمت بازی: XAPK

نسخه: اندروید

تاریخ انتشار بازی: ۱۳۹۳/۹/۱۶

تاریخ آخرین بروز رسانی: ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

نسخه آخر بازی: ۱٫۴۷٫۹۱

منبع: Softdl98.com

تصاویری از محیط بازی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط