دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 18 views
  • بدون نظر

توضیحات در مورد بازی پپسی من

یکی از بازی هایی که هر ایرانی در ایام کودکی از آن خاطرات رنگارنگی دارد. بازی فوق العاده جذاب همراه با صحنه های و جلوه های ویژه که جذابیت بازی رو دو چندان میکند. بازی پپسی من متشکل از یک شخصیت بزرگ هست که برای اتمام مراحل هر بازی باید نوشابه های پپسیرو جمع آوری کنید. بعد از انتشار این بازی جذاب محصولات نوشابه پپسیدر بازار فروش بیشتری قرار گرفت. هم اکنون بازی پلی استیشن یک  پپسی من رو میتوانید رایگان دریافت کنید.

بازی پپسی من برای پلی استیشن

این بازی یکی از بازی های که شما هر چقد بازی کنید سیر نمیشید بخصوص در بین ما ایرانی ها که یک بازی خاطر انگیز محسوب میشود. در این بازی شما با جمع آوری نوشابه ها پپسی میتوانید تا اتمام مراحل آن را جمع آوری کنید. در مسیر انجام بازی با چالش های زیادی رو به رو میشود و تا اتمام مراحل این چالش ها با شما هستند. شما بعضی مواقع از روی موانع خیز بر میدارید یا در بعضی از زیر ماشین های بزرگ شیرجه بزنید و عبور کنید. دئر نظر داشته باشید موانع زیادی جلوی ره شما هستند که باید آنها را دونه دونه پشت سر هم بزارید.

ویژگی های بازی

این بازی دارایی گرافیم بسیار خوب و داشتن مراحل بسیار جذابی دارد که علاوه بر آن محیط جذاب بازی و چرخش های دوربین و داشتن تنوع موانع جذابیت بازی رو زیاد کرده است. و هر گیم پلی اعتیاد آور برای اون میشود. این بازی میتوانید بصورت رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید.

تاریخچه بازی

این بازی در سال ۱۹۹۹ در چهارم ماه مارس عرضه شد. بازی که بصورت اکشن و در چهار مرحله مختلف شهر است. در هر مرحله آن فرد قهرمانی که نیاز شدید به نوشیدنی دارد. و خود به خود میدود. گاهی میبینید که وارد منازل مردم میشود و گاهی در خیابان ها و در جاهای مختلف دنبال نوشیدنی پپسی است. این بازی موانع های همچون جرثقیل , تریلی ها که همان ماشین سنگین است و … وجود دارد.

 

تصاویری از محیط بازی

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط